część humanistyczna
Agnieszka  Żukowska III d
49 pkt.
Karolina Lisowska III d
47 pkt.
Telimena Jakóbczyk 
Adrianna Juszczyszyn 
Aleksandra Rychlicka 
III b
III d
III e
46 pkt.
Michał Mocek
Agnieszka Dobroczyńska 
Urszula Lewandowska
Karolina Chabier
III a
III b
III c
III d
45 pkt.
Dariusz Galiński 
Maciej Sarnowski 
Joanna Stadnik 
Monika Ambroziak 
Monika Zalas
III a
III a
III a
III d
III d
44 pkt.
Damian Szygenda 
Karolina Zakrzewska
Joanna  Zaręba 
III a
III d
III d
43 pkt.
Maciej Jaroszewicz
Aneta Wysoczańska
Agata Żylicz 
III d
III d
III d
42 pkt.
część matematyczno-przyrodnicza
Joanna Stadnik
Daniel Trzciński 
III a
III a
50 pkt.
Rafał Krakowiak 
Kamil Macur
Michał Mocek
Maciej Sarnowski
Michał Szajdecki
Michał Literski
III a
III a
III a
III a
III a
III b
47 pkt.
Marcin Łaboński  III b 46 pkt.
Dariusz  Galiński III a 45 pkt.
Konrad Czapliński
Damian Szygenda 
III a
III a
44 pkt.
Tadeusz Jaszczyszyn 
Mateusz Wróblewski 
Agnieszka Kołodziejczak 
III a
III a
III b
43 pkt.
Adrianna Tarnas 
Filip Toruń 
Jakub Woźniak 
Weronika Starosta 
Urszula Lewandowska
III a
III a
III a
III b
III c
42 pkt.

część z języków obcych
Rafał Łukasz Krakowiak
Michał Mocek
Mieszko Kołodziejek
Michał Literski
Deborah Piechota
Daniel Bock
Aleksandra Wieczorek
III a
III a
III b
III b
III b
III c
III c
50 pkt.
Kamil Macur
Marcin Łaboński
Aleksandra Kwaśniewska
III a
III b
III c
49 pkt.
Piotr Bocheński 
Joanna Stadnik
Michał Szajdecki
Iga Bielska
Katarzyna Kempka
Karolina Lisowska
Aleksandra Rychlicka
III a
III a
III a
III b
III c
III d
III e
48 pkt.
Michał Bajus
Joanna Arczykowska
Agnieszka Dobroczyńska
Karolina Maćkowiak
Patryk Schönig
Marcelina Czarnecka
Maciej Jaroszewicz
III a
III b
III b
III b
III b
III c
III d
47 pkt.
ogólny wynik egzaminu
Joanna Stadnik  III a 94 pkt.
Michał Mocek III a 92 pkt.
Maciej Sarnowski III a 91 pkt.
Dariusz  Galiński
Daniel Trzciński 
III a
III a
89 pkt.
Kamil Macur
Michał Literski
Karolina Lisowska
III a
III b
III d
88 pkt.
Damian Szygenda
Urszula Lewandowska
Aleksandra  Rychlicka
III a
III c
III e
87 pkt.
Marcin  Łaboński  III b
86 pkt.
Michał Szajdecki
Agnieszka Dobroczyńska
Telimena Jakóbczyk
Monika Ambroziak
III a
III b
III b
III d
85 pkt.
Rafał  Krakowiak III a 84 pkt.
Agnieszka Kołodziejczak  III b
83 pkt.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Absolwenci 2007-2011 Rok 2009 Wyniki egzaminu gimnazjalnego