Wyniki egzaminu gimnazjalnego

część humanistyczna
Dutka Emilia III b 50 pkt.
Skowron Marta III a 47 pkt.
Kozłowska Daria
Zawadzka Kamila
III b
III d
46 pkt.
Orciuch Klaudia
Perek Sebastian
Zawodny Jakub
III c
III e
III b
45 pkt.
Lisowska Anna
Aissaoui Mariam
Korczak Karolina
III a
III b
III g
44 pkt.
Stefańska Olga III c 42 pkt.
Winnicki Piotr
Bzowa Katarzyna
Zierek Konrad
Herman Justyna
Zarzycka Karolina
Chabier Paulina
Gauza Patrycja
III a
III c
III a
III d
III c
III a
III d
41 pkt.
Baran Martyna
Szczotkowska Martyna
Kollat Kinga
Langner Monika
Przybylska Gabriela
III d
III a
III b
III c
III c
40 pkt.
część matematyczno-przyrodnicza
Zawistowska Elżbieta III c 50 pkt.
Papaj Tomasz III a 47 pkt.
Dutka Emilia
Lisowska Anna
Stefańska Olga
Baran Martyna
III b
III a
III c
III d
46 pkt.
Winnicki Piotr
Pillach Dorota
Szczotkowska Martyna
III a
III a
III a
45 pkt.
Osajca Karolina
Borowczak Anita
Malinowski Łukasz
Cieślik Szymon
III c
III a
III e
III a
44 pkt.
Skowron Marta
Rudnicka Zuzanna
Kowalska Patrycja
Berezicki Paweł
III a
III b
III b
III a
43 pkt.
Raszkiewicz Patryk
Saniuk Olgierd
III e
III e
42 pkt.
Orciuch Klaudia III c 41 pkt.
Perek Sebastian
Bzowa Katarzyna
III e
III c
40 pkt.

 


część z języków obcych
Lisowska Anna III a 50 pkt.
Skowron Marta
Stefańska Olga
Aissaoui Mariam
Zawodny Jakub
Kłos Agnieszka
Chlamtacz Agnieszka
III a
III b
III b
III b
III e
III b
49 pkt.
Winnicki Piotr
Baran Martyna
Osajca Karolina
Bzowa Katarzyna
Zierek Konrad
Rudnicka Zuzanna
Malinowski Łukasz
Saniuk Olgierd
Sienkiewicz Edyta
Langner Monika
Gruber Patrycja
Trzaskowski Filip
Paczkowski Maciej
Hoszowski Amadeusz
Sakowska Aneta
III a
III d
III c
III c
III a
III b
III e
III e
III b
III c
III b
III a
III b
III b
III a
48 pkt.
Dutka Emilia
Orciuch Klaudia
Herman Justyna
Bartosik Daniel
Kocška Joanna
Kaczanowska Aleksandra
Nowak Krystian
Szymańska Kornelia
Olejnik Wiktoria
III b
III c
III d
III a
III b
III d
III a
III b
III c
47 pkt.
ogólny wynik egzaminu
Dutka Emilia III b
96 pkt.
Lisowska Anna
Skowron Marta
III a
III a
90 pkt.
Stefańska Olga III c 89 pkt.
Borowczak Anita
Zawistowska Elżbieta
III a
III c
87 pkt.
Winnicki Piotr
Orciuch Klaudia
Baran Martyna
III a
III c
III d
86 pkt.
Szczotkowska Martyna
Perek Sebastian
III a
III e
III d
85 pkt.
Osajca Karolina III c 83 pkt.
Orchowski Aleksander
Pillach Dorota
Aissaoui Mariam
Kozłowska Daria
Bzowa Katarzyna
Zawadzka Kamila
III a
III a
III b
III b
III c
III d
80 pkt.
Cieślik Szymon
Zierek Konrad
Kowalska Patrycja
III a
III a
III b
80 pkt.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Absolwenci 2007-2011 Rok 2010 Wyniki egzaminu gimnazjalnego