Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2012

język polski

Kędzia Klaudia
Mamczur Aldona
Żelaznowska Wiktoria
Morawska Joanna

III c
III c
III d
III e

32 pkt.

Biryło Adam
Florczyk Joanna
Kiewlicz Katarzyna
Barańczak Patrycja

III a
III c
III c
III f

31 pkt.

Jabłecka Paulina
Pyrka Magdalena
Początek Kacper
Zieniewicz Adrianna
Dobrowolska Weronika
Domino Agata
Trzop Filip

III a
III a
III b
III b
III d
III d
III f

30 pkt.

Berger Aneta
Kołodziejczak Piotr
Krynicka Natalia
Górski Robert
Ignyś Piotr
Krautwurst Olga
Maruchniak Olga
Prusińska Zuzanna
Chwirot Natalia
Matkowska Kornelia
Przybylski Filip
Rostocki Michał
Baczmański Damian
Pachulska Malwina
Kudliński Michał
Gniwek Adrian
Kokulewski Arnold

III a
III a
III a
III b
III b
III b
III b
III b
III c
III c
III c
III c
III d
III d
III e
III f
III f

29 pkt.

przedmioty humanistyczne

Żelaznowska Wiktoria
Morawska Joanna

III d
III d

33 pkt.

Kiewlicz Katarzyna
Rostocki Michał
Sławiński Krzysztof

III c
III c
III f

32 pkt.

Jabłecka Paulina
Florczyk Joanna
Baczmański Damian
Zieliński Grzegorz
Napierała Paweł
Siemiątkowski Jędrzej
Nowak Damian

III a
III c
III d
III d
III e
III e
III f

31 pkt.

Kołodziejczak Piotr
Pyrka Magdalena
Hnatyszyn Kinga
Dobrowolska Weronika
Cheliński Dominik
Kudliński Michał
Szczepanek Dominik

III a
III a
III c
III d
III e
III e
III f

30 pkt.

Biryło Adam
Maruchniak Olga
Noga Aleksandra
Binek Paweł
Mamczur Aldona
Kowalik Mateusz
Lipińska Paulina
Wawrzków Marcin
Gniwek Adrian
Łabiak Dawid
Tarnowski Adrian
Trzop Filip

III a
III b
III b
III c
III c
III e
III e
III e
III f
III f
III f
III f

29 pkt.


matematyka

Zieniewicz Adrianna
Florczyk Joanna
Gadomska Agnieszka
Dobrowolska Weronika
Sokół Damian
Eichler Michał
Łabiak Dawid

III b
III c
III c
III d
III e
III f
III f

30 pkt.

Rostocki Michał
Domino Agata
Bylica Michał
Nahorski Radosław

III c
III d
III e
III e

29 pkt.

Jabłecka Paulina
Janas Kamil
Kiewlicz Katarzyna
Baczmański Damian
Cheliński Dominik
Gawroński Jakub
Kowalik Mateusz
Siemiątkowski Jędrzej
Gniwek Adrian

III a
III b
III c
III d
III e
III e
III e
III e
III f

28 pkt.

Kołodziejczak Piotr
Bróż Małgorzata
Grzelak Jędrzej
Morawska Joanna
Sławiński Krzysztof
Tarnowski Adrian

III a
III a
III e
III e
III f
III f

27 pkt.

przedmioty przyrodnicze

Żelaznowska Wiktoria
Morawska Joanna

III d
III e

33 pkt.

Kiewlicz Katarzyna
Rostocki Michał
Sławiński Krzysztof

III c
III c
III f

32 pkt.

Jabłecka Paulina
Florczyk Joanna
Baczmański Damian
Zieliński Grzegorz
Napierała Paweł
Siemiątkowski Jędrzej
Nowak Damian

III a
III c
III d
III d
III e
III e
III f

31 pkt.

Kołodziejczak Piotr
Pyrka Magdalena
Hnatyszyn Kinga
Dobrowolska Weronika
Cheliński Dominik
Kudliński Michał
Szczepanek Dominik

III a
III a
III c
III d
III e
III e
III f

30 pkt.

Biryło Adam
Maruchniak Olga
Noga Aleksandra
Binek Paweł
Mamczur Aldona
Kowalik Mateusz
Lipińska Paulina
Wawrzków Marcin
Gniwek Adrian
Łabiak Dawid
Tarnowski Adrian
Trzop Filip

III a
III b
III b
III c
III c
III e
III e
III e
III f
III f
III f
III f

29 pkt.

język angielski

Vorbrodt Filip
Florczyk Joanna
Hnatyszyn Kinga
Domino Agata
Eichler Michał
Szmigielski Adam

III b
III c
III c
III d
III f
III f

40 pkt.

Borzym Kacper
Maruchniak Olga
Głowacka Joanna
Koszucka Dominika
Rostocki Michał
Zieliński Grzegorz
Żelaznowska Wiktoria
Grzelak Jędrzej
Napierała Paweł

III b
III b
III c
III c
III c
III d
III d
III e
III e

39 pkt.

Daszkiewicz Adam
Noga Aleksandra
Zieniewicz Adrianna
Przybylski Filip
Dobrowolska Weronika
Księżak Michał
Kokulewski Arnold

III b
III b
III b
III c
III d
III e
III f

38 pkt.

język niemiecki

Kiewlicz Katarzyna
Żebrowska Angelika

III c
III c

40 pkt.

Mamaj Karolina
Mamczur Aldona
Babijczuk Nicol

III c
III c
III d

39 pkt.

Bojarska Karolina
Chwirot Natalia
Gadomska Agnieszka
Cheliński Dominik

III a
III c
III c
III e

38 pkt.

Kołodziejczak Piotr

III a

37 pkt.


wynik ogólny egzaminu

Florczyk Joanna
Kiewlicz Katarzyna

III c
III c

163 pkt.

Rostocki Michał

III c

161 pkt.

Morawska Joanna

III e

160 pkt.

Dobrowolska Weronika
Żelaznowska Wiktoria

III d
III d

158 pkt.

Baczmański Damian

III d

156 pkt.

Domino Agata

III d 

155 pkt.

Jabłecka Paulina
Zieniewicz Adrianna
Cheliński Dominik
Napierała Paweł
Eichler Michał

III a
III b
III e
III e
III f

154 pkt.

Kołodziejczak Piotr

III a 

153 pkt.

Siemiątkowski Jędrzej

III e 

152 pkt.

Mamczur Aldona
Kowalik Mateusz
Sławiński Krzysztof
Trzop Filip

III c
III e
III f
III f

151 pkt.

Maruchniak Olga

III b 

150 pkt.

Kokulewski Arnold

III f 

148 pkt.

Kudliński Michał

III e 

146 pkt.

Noga Aleksandra

III b 

145 pkt.

Gniwek Adrian
Łabiak Dawid

III f
III f

144 pkt.

Vorbrodt Filip
Hnatyszyn Kinga
Kędzia Klaudia
Wawrzków Marcin
Szmigielski Adam

III b
III c
III c
III e
III f

143 pkt.

Pachulska Malwina
Grzelak Jędrzej
Lipińska Paulina
Tarnowski Adrian

III d
III e
III e
III f

142 pkt.

Daszkiewicz Adam
Konczanin Kamila
Zieliński Grzegorz

III b
III c
III d

141 pkt.

Janas Kamil
Derwich Agata

III b
III c

140 pkt.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Absolwenci Rok 2012 Wyniki egzaminu gimnazjalnego