Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2013

język polski

Puchacewicz Kacper

III f

32 pkt

Kostańska Marta
Gwóźdź Dominika
Kubacka Emilia

III a
III b
III b

30 pkt

Młodzieniak Weronika
Polaczyk Anna
Wichlińska Anna
Baranowska Agnieszka
Rupiński Piotr
Górski Paweł
Polak Martyna
Klonowski Emil
Pietruszak Marta
Zaleska Zuzanna

III b
III b
III c
III d
III d
III e
III e
III f
III f
III f

29 pkt

Kulczyńska Klaudia
Żur Dawid
Mucha Anna
Rajchert Natalia
Graczyk Alena
Kłos Paulina
Miernik-Zdanowicz Adam
Załuska Amanda
Mackiewicz Kamila
Leszczyńska Aleksandra
Napierała Agata
Adamczak Jakub

III a
III a
III b
III b
III c
III c
III c
III c
III d
III e
III e
III f

28 pkt

przedmioty humanistyczne

Dydak Magdalena
Puchacewicz Kacper

III f
III f

33 pkt

Adamczak Jakub

III f

32 pkt

Szczepski Kacper
Markowski Konrad

III d
III f

31 pkt

Wójcik Maksymilian
Adamczewski Patryk
Rupiński Piotr
Stasińska Weronika

III b
III c
III d
III d

30 pkt

Załuska Amanda
Kamiński Tomasz
Sławkowski Dominik

III c
III e
III e

29 pkt

Puzio Joanna
Wierzbowska Magdalena
Janas Nikola
Krukowski Mateusz
Morkowska Hanna
Górski Paweł
Hoffmann Michał
Leszczyńska Aleksandra
Cieślik Natalia
Klonowski Emil

III b
III b
III c
III c
III c
III e
III e
III e
III f
III f

28 pkt


matematyka

Leszczyńska Aleksandra
Adamczak Jakub
Puchacewicz Kacper
Zaleska Zuzanna

III e
III f
III f
III f

29 pkt

Urbanowicz Maksymilian

III e

28 pkt

Blask Katarzyna
Cieślik Natalia
Markowski Konrad
Radziejewska Klaudia

III f
III f
III f
III f

27 pkt

Kubacka Emilia
Morkowska Hanna
Hoffmann Michał
Dydak Magdalena
Kanclerz Anna
Kolenda Kamila

III b
III c
III e
III f
III f
III f

26 pkt

Adamczewski Patryk
Janas Nikola
Rupiński Piotr
Szczepski Kacper
Dąbrowska Pamela
Koszkało Kacper
Nowakowski Dawid
Sławkowski Dominik
Napierała Aleksandra
Witucka Martyna

III c
III c
III d
III d
III e
III e
III e
III e
III f
III f

25 pkt

przedmioty przyrodnicze

Adamczak Jakub
Puchacewicz Kacper
Zaleska Zuzanna

III f
III f
III f

28 pkt

Dąbrowska Pamela
Leszczyńska Aleksandra
Urbanowicz Maksymilian
Klonowski Emil
Kolenda Kamila
Osiecki Kasper

III e
III e
III e
III f
III f
III f

27 pkt

Koszkało Kacper
Dydak Magdalena
Kanclerz Anna
Radziejewska Klaudia

III e
III f
III f
III f

26 pkt

Kulczyńska Klaudia
Rupiński Piotr
Górski Paweł
Hoffmann Michał
Polak Martyna
Cieślik Natalia

III a
III d
III e
III e
III e
III f

25 pkt

Łada Weronika
Rymaszewska Katarzyna
Janas Nikola
Kolbuszewski Jan
Materna Oskar
Napierała Aleksandra

III b
III b
III c
III e
III f
III f

24 pkt

język angielski (podstawowy)

Kostańska Marta
Kulczyńska Klaudia
Brzezińska Katarzyna
Mucha Anna
Rajchert Natalia
Suchobieska Daria
Ciszak Monika
Zieniewicz Anna
Kamiński Tomasz
Kolbuszewski Jan
Markowski Adrian
Napierała Agata
Sacha Andrzej
Urbanowicz Maksymilian
Adamczak Jakub
Kanclerz Anna
Klonowski Emil
Markowski Konrad
Napierała Aleksandra
Radziejewska Klaudia

III a
III a
III b
III b
III b
III b
III c
III c
III e
III e
III e
III e
III e
III e
III f
III f
III f
III f
III f
III f

40 pkt

Kubacka Emilia
Łada Weronika
Nowaczyk Adam
Runiec Małgorzata
Stadnik Michalina
Szczepski Kacper
Koszkało Kacper
Nowakowski Dawid
Polak Martyna
Bytniewska Weronika
Osiecki Kasper
Zaleska Zuzanna

III b
III b
III b
III b
III d
III d
III e
III e
III e
III f
III f
III f

39 pkt

Czudak Jakub
Michałowicz Paulina
Młodzieniak Weronika
Puzio Joanna
Szańczuk Zuzanna
Wójcik Maksymilian
Borowczyk Natalia
Miernik-Zdanowicz Adam
Tracewska Aleksandra
Cieślik Natalia
Domagała Michał

III a
III b
III b
III b
III b
III b
III c
III c
III e
III f
III f

38 pkt

język niemiecki (podstawowy)

Graczyk Weronika

III c

40 pkt

Morkowska Hanna
Kolenda Kamila
Puchacewicz Kacper

III c
III f
III f

39 pkt

Pantke Patryk
Wichlińska Anna
Stasińska Weronika

III c
III c
III d

38 pkt

Gołoś Magdalena

III f

37 pkt


wynik ogólny egzaminu
(j. polski, przedmioty humanistyczne,
matematyka, przedmioty przyrodnicze,
język obcy - podstawowy)

Puchacewicz Kacper

III f

161 pkt

Adamczak Jakub

III f

157 pkt

Leszczyńska Aleksandra

III e

149 pkt

Klonowski Emil
Zaleska Zuzanna

III f
III f

146 pkt

Cieślik Natalia
Radziejewska Klaudia

III f
III f

145 pkt

Szczepski Kacper
Markowski Konrad

III d 
III f

144 pkt

Kolenda Kamila
Napierała Aleksandra

III f
III f

143 pkt

Morkowska Hanna

III c 

142 pkt

Wójcik Maksymilian
Górski Paweł

III b
III e 

141 pkt

Kubacka Emilia
Łada Weronika
Osiecki Kasper

III b
III b
III f

140 pkt


V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Absolwenci Rok 2013 Wyniki egzaminu gimnazjalnego