Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014

wynik ogólny egzaminu
(j. polski, przedmioty humanistyczne,
matematyka, przedmioty przyrodnicze,
język obcy - podstawowy)

Burchardt Justyna

III f

155 pkt.

Wyporska Anna

III f

152 pkt.

Ostapczuk Jakub

III f

149 pkt.

Tuzimek Dominika
Kozieł Aleksandra

III c
III f

148 pkt.

Owieczko Felicja

III c

146 pkt.

Kokoszka Hubert
Kitowicz Michał
Nowak Patryk

III d 
III f
III f

145 pkt.

Gołdyka Kamila

III b

144 pkt.

Kiewlicz Szymon

III c 

142 pkt

Malec Zuzanna

III c 

141 pkt

Borysławska Aleksandra
Łosyk Jakub
Mazgaj Marcin

III b
III d
III e

140 pkt

Hejduk Karolina

III b

139 pkt.

Sawicka Kinga
Kukuć Marcin
Kucharski Filip

III c
III e
III f
 138 pkt.

Chreptowicz Patrycja
Lipiński Krzysztof

III b
III e
 137 pkt.

Kasprzak Katarzyna
Kril Mateusz

III d
III f
136 pkt.

historia, wos

Kiewlicz Szymon
Burchardt Justyna
Kucharski Filip

III c
III f
III f

31 pkt.

Owieczko Felicja
Bogusławska Aleksandra
Nowak Patryk
Wyporska Anna

III c
III f
III f
III f

30 pkt.

Borysławska Aleksandra
Hejduk Karolina
Kasprzak Katarzyna
Nowak Jakub
Ostapczuk Jakub

III b
III b
III d
III f
III f

29 pkt.

Chreptowicz Patrycja
Gołdyka Kamila
Kawecki Michał
Żołądziejewski Kamil
Mościcki Michał
Sawicka Kinga
Kokoszka Hubert
Łosyk Jakub
Rycewicz Kamila
Kukuć Marcin
Lipiński Krzysztof
Mierzwiak Piotr
Kril Mateusz

III b
III b
III b
III b
III c
III c
III d
III d
III d
III e
III e
III e
III f

28 pkt.

język polski

Kozieł Aleksandra

III f

31 pkt.

Gołdyka Kamila
Owieczko Felicja
Kasprzak Katarzyna
Łosyk Jakub
Michalska Zuzanna
Rycewicz Kamila
Kucharski Filip
Puciłowska Natalia
Wyporska Anna

III b
III c
III d
III d
III d
III d
III f
III f
III f

30 pkt.

Chreptowicz Patrycja
Kijowski Wojciech
Herbut Joanna
Tuzimek Dominika
Burchardt Justyna
Kitowicz Michał

III b
III b
III c
III c
III f
III f

29 pkt.

Hoppe Oliwia
Kempa Monika
Kiewlicz Szymon
Nowakowska Wiktoria
Sawicka Kinga
Świekatowska Zuzanna
Kukuć Marcin
Mądry Hanna

III b
III c
III c
III c
III c
III c
III e
III e

28 pkt.


matematyka

Tuzimek Dominika
Burchardt Justyna

III c
III f

28 pkt.

Gołdyka Kamila
Malec Zuzanna
Gorockiewicz Maciej
Lipiński Krzysztof
Kowalska Natalia
Kozieł Aleksandra
Ostapczuk Jakub
Wyporska Anna

III b
III c
III e
III e
III f
III f
III f
III f

27 pkt

Borysławska Aleksandra
Iwan Kinga Dominika
Kokoszka Hubert
Wieczorek Tomasz
Kitowicz Michał
Nowak Patryk

III b
III c
III d
III e
III f
III f

26 pkt.

Hejduk Karolina
Mazgaj Marcin
Muchla Krystian
Klinowska Weronika

III b
III e
III e
III f

25 pkt.

Owieczko Felicja
Sawicka Kinga
Hawrylczak Łukasz
Tasić Teodora
Pawłowska Michalina

III c
III c
III e
III e
III f

24 pkt.

przedmioty przyrodnicze

Tuzimek Dominika
Burchardt Justyna

III c
III f

28 pkt.

Mazgaj Marcin
Kozieł Aleksandra
Ostapczuk Jakub
Wyporska Anna

III e
III f
III f
III f

26 pkt.

Kamiński Wojciech
Galińska Iwona
Kokoszka Hubert
Kitowicz Michał
Kril Mateusz
Nowak Patryk

III a
III c
III d
III f
III f
III f

25 pkt.

Malec Zuzanna
Owieczko Felicja
Papińska Klaudia

III c
III c
III e

24 pkt.

Pawłowska Dominika
Żołądziejewski Kamil
Gmerek Weronika
Kryściak Kalina
Mościcki Michał
Leissa Aleksandra
Łosyk Jakub
Migacz Kacper
Goc Jakub
Kucharski Filip

III a
III b
III c
III c
III c
III d
III d
III e
III f
III f

22 pkt.

język angielski (podstawowy)

Hejduk Karolina
Hoppe Oliwia
Krawczyk Mateusz
Malec Zuzanna
Tuzimek Dominika
Kokoszka Hubert
Kukuć Marcin
Mazgaj Marcin
Mierzwiak Piotr
Ostapczuk Jakub

III b
III b
III c
III c
III c
III d
III e
III e
III e
III f

40 pkt.

Halicka Julia
Jabłońska Amanda
Borysławska Aleksandra
Chreptowicz Patrycja
Gołdyka Kamila
Nowak Sylwia
Ogrodowczyk Wiktoria
Olczyk Mariusz
Pypka Katarzyna
Ślęzak Katarzyna
Boroń Aleksandra
Galińska Iwona
Herbut Joanna
Kempa Monika
Kryściak Kalina
Nowakowska Wiktoria
Kasprzak Katarzyna
Łosyk Jakub
Słomka Ewa
Mierzejewski Mikołaj
Burchardt Justyna
Goc Jakub
Kasperska Marcelina
Kolus Iga
Kozieł Aleksandra
Kril Mateusz
Leśniak Kamilla Doota
Sarwa Marcelina
Wyporska Anna

III a
III a
III b
III b
III b
III b
III b
III b
III b
III b
III c
III c
III c
III c
III c
III c
III d
III d
III d
III e
III f
III f
III f
III f
III f
III f
III f
III f
III f

39 pkt.

język niemiecki (podstawowy)

Kiewlicz Szymon
Skibiński Paweł

III c
III d

39 pkt.

Owieczko Felicja

III c

38 pkt.

Walczak Anna

III c

37 pkt.


V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Absolwenci Rok 2014 Wyniki egzaminu gimnazjalnego