Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2015

wynik ogólny egzaminu
(j. polski, przedmioty humanistyczne,
matematyka, przedmioty przyrodnicze,
język obcy - podstawowy)

Gałka Symeon

III f

156 pkt.

Maruchniak Hanna

III b

154 pkt.

Szyszka Karolina
Gulewicz Monika

III b
III c

149 pkt.

Dolczewska Aleksandra

III b

148 pkt.

Arkit Michał

III c

147 pkt.

Cogliano Michele

III e

144 pkt.

Stefański Marek
Kasińska Natalia
Raś Adrian

III b
III c
III f

143 pkt.

Pawiłowicz Paulina
Iwanowski Paweł

III b
III f

142 pkt.

Chołuj Maria
Nikiel Hubert

III c
III c

140 pkt.

Witkowski Maciej
Foryś Jakub

III b
III f

139 pkt.

Dąbrowna Klaudia
Myśliwiec Ewa
Jurga Norbert

III c
III c
III e

138 pkt.

Prostak Julia
Pryczek Przemysław

III b
III c
 137 pkt.

Tomczak Dominik

III b
 136 pkt.

Malentowicz Dominika
Lichodziejewska Joanna
Lewandowski Karol
Pieluszczak Karol

III a
III b
III c
III f
135 pkt.

historia, wos

Pryczek Przemysław
Iwanowski Paweł

III c
III f

32 pkt.

Arkit Michał

III c

31 pkt.

Dolczewska Aleksandra
Nikiel Hubert
Poszwald Bartosz
Cogliano Michele
Kucharski Bartłomiej
Gałka Symeon
Raś Adrian

III b
III c
III c
III e
III e
III f
III f

30 pkt.

Malentowicz Dominika
Szyszka Karolina
Gulewicz Monika
Haraś Agnieszka
Haraś Paulina
Myśliwiec Ewa
Jurga Norbert

III a
III b
III c
III c
III c
III c
III f

28 pkt.

język polski

Dolczewska Aleksandra
Maruchniak Hanna

III b
III b

31 pkt.

Pawiłowicz Paulina
Szyszka Karolina
Żybura Wiktoria
Gałka Symeon

III b
III b
III d
III f

29 pkt.

Gulewicz Monika
Bzowy Oliwia
Gałaj Marek
Iwanowski Paweł

III c
III d
III d
III f

28 pkt.

Witkowski Maciej
Dąbrowna Klaudia
Franczak Sandra
Klikowicz Patrycja
Rychlicka Maria
Oliasz Natalia Oktawia
Świątkowski Eryk
Cogliano Michele
Howis Natalia Magdalena
Kupnicka Weronika
Smyrak Julia
Urbaniak Kornelia

III b
III c
III c
III c
III c
III d
III d
III e
III e
III e
III e
III f

27 pkt.


matematyka

Maruchniak Hanna
Prostak Julia
Gulewicz Monika
Myśliwiec Ewa
Gałka Symeon

III b
III b
III c
III c
III f

29 pkt.

Arkit Michał 

III c

28 pkt.

Pawiłowicz Paulina
Stefański Marek
Szyszka Karolina
Kasińska Natalia
Tomczak Dominik
Foryś Jakub
Pieluszczak Karol
Raś Adrian

III b
III b
III b
III c
III c
III f
III f
III f

27 pkt.

Lichodziejewska Joanna
Bieleń Michał
Bogdański Przemysław
Chołuj Maria
Dąbrowna Klaudia
Urbaniak Krystian
Żybura Wiktoria
Radkowski Michał
Eichler Paweł

III b
III b
III b
III c
III c
III c
III d
III e
III f

26 pkt.

przedmioty przyrodnicze

Gałka Symeon

III f

28 pkt.

KrzemińskiMichał
Maruchniak Hanna

III b
III b

26 pkt.

Stefański Marek
Gulewicz Monika

III b
III c

25 pkt.

Janas Klaudia
Szyszka Karolina
Kasińska Natalia
Foryś Jakub
Iwanowski Paweł

III a
III b
III c
III f
III f

24 pkt.

Bagińska Daria
Dolczewska Aleksandra
Arkit Michał
Bogdański Przemysław
Haraś Agnieszka
Haraś Paulina
Nikiel Hubert Mateusz
Olichwer Michalina
Tomczak Dominik
Kowalska Aleksandra

III a
III b
III c
III c
III c
III c
III c
III c
III c
III f

23 pkt.

język angielski (podstawowy)

Malentowicz Dominika
Dylewski Jakub
Łobaczewski Maksymilian
Maruchniak Hanna
Pawiłowicz Paulina
Skowrońska Paula
Szyszka Karolina
Witkowski Maciej
Kasińska Natalia
Klikowicz Patrycja
Lewandowski Karol
Nikiel Hubert
Sarnecka Natalia
Tomiak Hanna
Bzowy Oliwia
Cogliano Michele
Klein Paulina
Smyrak Julia
Szymendera Maciej
Kryściak Michalina
Wójcik Michał
Wurst Krzysztof

III a
III b
III b
III b
III b
III b
III b
III b
III c
III c
III c
III c
III c
III c
III d
III e
III e
III e
III e
III f
III f
III f

40 pkt.

Sidorowicz Zuzanna
Dolczewska Aleksandra
Frejman Katarzyna
Nowacki Wiktor
Prostak Julia
Arkit Michał
Pryczek Przemysław
Duzinkiewicz Aleksandra
Gałaj Marek
Gawrońska Agata
Korszun Bartosz
Szymczak Julia
Eichler Paweł
Gawara Dominika
Kwitowski Mateusz
Mierzwicki Adrian
Piasecka Paulina

III a
III b
III b
III b
III b
III c
III c
III d
III d
III d
III e
III e
III f
III f
III f
III f
III f

39 pkt.

język niemiecki (podstawowy)

Gałka Symeon

III f

40 pkt.

Raś Adrian

III f

39 pkt.

Kała Anna
Koźlarek Paulina
Szymaniak Nicola

III f
III f
III f

36 pkt.


V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Absolwenci Rok 2015 Wyniki egzaminu gimnazjalnego