Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2017

Wynik ogólny egzaminu gimnazjalnego
(j. polski, przedmioty humanistyczne,
matematyka, przedmioty przyrodnicze,
język obcy - podstawowy)

Dulski Adam
Jarzyna Dominika
Jarzyna Oskar

III e
III f
III f

154 pkt.

Krynicki Andrzej
Legieta Katarzyna

III d
III e

152 pkt.

Doganowski Kamil
Tarwacki Kamil

III d
III f

150 pkt.

Gawara Maciej
Myśliwiec Paweł

Napierała Adrianna

III e
III e
III e

149 pkt.

Sidor Kacper

III b

148 pkt.

Mirończyk Michał

III f

147 pkt.

Zaremba Ada

III e

145 pkt.

Biliński Michał
Klinowski Henryk

III d
III d

144 pkt.

Sobków Aleksandra

III c

143 pkt.

Dolata Kamila
Wędzikowski Michał
Kostyło Julia

III a
III d
III e

142 pkt.

Waszkowiak Liwia
Georgiczuk Kacper

III c
III f

140 pkt.

Bednarczuk Kinga
Borek Olivia
Sikacki Michał
Witucka Dominika

III c
III c
III d
III e

139 pkt.

Schmeling Julia
Męczywór Julia
Szkwarek Mikołaj

III e
III f
III f

138 pkt.

Cęcek Alicja
Hryniewiecka Julia

III c
III e

137 pkt.

Chruściński Antoni
Klepacz Marcin

III d
III e

136 pkt.

Gaziński Olaf
Raczyński Krzysztof
Woltyńska Martyna

III d
III d
III e

135 pkt.

Cichowska Paulina
Dzieliński Jakub

III c
III e

134 pkt.

język polski

Dulski Adam
Tarwacki Kamil

III e
III f

32 pkt.

Dolata Kamila
Daszczyk Klaudia
Wędzikowski Michał
Myśliwiec Paweł

III a
III b
III d
III e

31 pkt.

Świca Maciej
Waszkowiak Liwia
Gaziński Olaf
Krynicki Andrzej
Legieta Katarzyna
Jarzyna Oskar

III a
III c
III d
III d
III e
III f

30 pkt.

Czechowska Kornelia
Makowska Oliwia
Wilkowska Agnieszka
Wołejko Kamila
Korzeń Julia
Sidor Kacper
Cichowska Paulina
Wieczorkiewicz Julia
Witowicz Aleksandra
Gawara Maciej
Grynkiewicz Oliwia
Hejnowicz Katarzyna
Schmeling Julia
Woltyńska Martyna
Zaremba Ada
Dudziak Wiktor
Jarzyna Dominika
Kimstacz Anna

III a
III a
III a
III a
III b
III b
III c
III c
III c
III e
III e
III e
III e
III e
III e
III f
III f
III f

29 pkt.

historia, wos

Biliński Michał III d 32 pkt.

Sobków Aleksandra
Krynicki Andrzej
Dulski Adam
Jarzyna Dominika

III c
III d
III e
III f

31 pkt.

Gaziński Olaf
Gawara Maciej

III d
III e

30 pkt.

Koterski Eryk
Sidor Kacper
Klinowski Henryk
Dzieliński Jakub
Grązka Maksymilian
Schmeling Julia
Jarzyna Oskar
Tarwacki Kamil

III a
III b
III d
III e
III e
III e
III f
III f

29 pkt.

Bednarczuk Kinga
Gendera Mateusz
Kostyło Julia
Myśliwiec Paweł

III c
III d
III e
III e

28 pkt.

Daszczyk Klaudia
Cichowska Paulina
Kapela Kajetan
Mazuro Wiktoria
Szkuta Krzysztof
Legieta Katarzyna
Witucka Dominika
Georgiczuk Kacper
Mirończyk Michał
Swacha Wiktor

III b
III c
III c
III c
III d
III e
III e
III f
III f
III f

27 pkt.

matematyka

Doganowski Kamil
Wędzikowski Michał
Jarzyna Oskar

III d
III d
III f

29 pkt.

Sidor Kacper
Kowalska Kaja
Klinowski Henryk
Sikacki Michał
Myśliwiec Paweł
Napierała Adrianna
Zaremba Ada
Jarzyna Dominika

III b
III c
III d
III d
III e
III e
III e
III f

28 pkt.

Dolata Kamila
Łężak Maciej
Konarczak Dawid
Waszkowiak Liwia
Gawara Maciej
Legieta Katarzyna
Męczywór Julia
Mirończyk Michał

III a
III a
III b
III c
III e
III e
III f
III f

27 pkt.

Cęcek Alicja
Krynicki Andrzej
Raczyński Krzysztof
Hryniewiecka Julia
Kaczmarek Julia
Tarwacki Kamil

III c
III d
III d
III e
III f
III f

26 pkt.

Konieczna Klaudia
Sobków Aleksandra
Biliński Michał
Chruściński Antoni
Ząbek Tomasz
Boska Anna
Dulski Adam
Malinowski Wiktor
Jarosińska Maja
Szkwarek Mikołaj

III b
III c
III d
III d
III d
III e
III e
III e
III f
III f

25 pkt.

przedmioty przyrodnicze

Doganowski Kamil
Legieta Katarzyna
Napierała Adrianna

III d
III e
III e

28 pkt.

Klepacz Marcin
Jarzyna Oskar

III e
III f

27 pkt.

Biliński Michał
Dulski Adam
Kostyło Julia
Jarzyna Dominika
Tarwacki Kamil

III d
III e
III e
III f
III f

26 pkt.

Krynicki Andrzej
Witucka Dominika
Mirończyk Michał
Swacha Wiktor
Szkwarek Mikołaj

III d
III e
III f
III f
III f

25 pkt.

Borek Olivia
Waszkowiak Liwia
Zaremba Ada
Męczywór Julia

III c
III c
III e
III f

24 pkt.

Koterski Eryk
Makowska Oliwia
Bednarczuk Kinga
Sobków Aleksandra
Chruściński Antoni
Góraj Dawid
Klinowski Henryk
Lewandowski Jakub
Wędzikowski Michał
Gawara Maciej
Georgiczuk Kacper
Hrabska Nikola

III a
III a
III c
III c
III d
III d
III d
III d
III d
III e
III f
III f

23 pkt.

język angielski (podstawowy)

Czechowska Kornelia
Dolata Kamila
Suchodolski Hubert
Świca Maciej
Uberna Jakub
Wołejko Kamila
Charytoniuk Kacper
Mickiewicz Jacek
Naglik Zuzanna
Rusińska Zofia
Sidor Kacper
Borek Olivia
Cęcek Alicja
Cichowska Paulina
Kapela Kajetan
Zasada Zuzanna
Chruściński Antoni
Gendera Mateusz
Haus Agata
Janczewski Patryk
Klinowski Henryk
Krynicki Andrzej
Bystrzyńska Zuzanna
Dulski Adam
Gawara Maciej
Legieta Katarzyna
Malinowski Wiktor
Myśliwiec Paweł
Napierała Adrianna
Woltyńska Martyna
Zimparow Natalia
Georgiczuk Kacper
Jarzyna Dominika
Mirończyk Michał

III a
III a
III a
III a
III a
III a
III b
III b
III b
III b
III b
III c
III c
III c
III c
III c
III d
III d
III d
III d
III d
III d
III e
III e
III e
III e
III e
III e
III e
III e
III e
III f
III f
III f

40 pkt.

język francuski (podstawowy)

Lenglain Matthieu
Doganowski Kamil

III b
III d

40 pkt.

 

 

język niemiecki (podstawowy)

Wilkowska Agnieszka
Mordosewicz Weronika
Grynkiewicz Oliwia

III a
III c
III e

39 pkt.

Lato Daniel
Dzieliński Jakub
Kostyło Julia

III c
III e
III e

38 pkt.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Absolwenci Rok 2017 Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2017