Dyżury nauczycieli uczących w klasach gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018 (semestr II)


Uwaga!
Uczniowie mają prawo brać udział w konsultacjach organizowanych przez każdego nauczyciela,
nawet jeżeli nie jest on ich nauczycielem przedmiotu.

nauczyciel przedmiot dzień godzina sala
Bekiesz Agnieszka język angielski środa 16.10-17.00 10A
Bluszcz Agnieszka matematyka

wtorek

czwartek

8.00-8.45

16.00-17.00

23
Bobowicz Marcin religia czwartek 15.25-16.10 9
Czajka Marcin wychowanie fizyczne poniedziałek 15.30-17.00 sala gim.
Czekatowska Anna biologia czwartek 16.15-17.00 31
Czerkawska Beata edb poniedziałek 14.20-15.05 13
Czernicka Agnieszka wychowanie fizyczne czwartek 14.30-15.20 sala gim.
Ćwik Paulina język polski czwartek 14.35-15.20 32
Dąbrowska Joanna język angielski poniedziałek 14.35-15.20 świetlica
Dudziak Violetta język polski czwartek 16.15-17.00 34
Ejchart Aleksandra język angielski piątek 15.00-15.45 15
Fligier Katarzyna język francuski piątek 15.00-16.00 36
Gajewska Anna język niemiecki wtorek 16.10-17.00 35
Głomba Maja język angielski poniedziałek 13.40-14.25 świetlica
Hyjek Anida język angielski wtorek 15.00-16.00 16
Jakóbczak – Muszyńska Sylwia historia/his wtorek 16.15-17.00 14
Janecka – Mastalerz Sabina matematyka poniedziałek 16.15-17.00 25
Jarmolińska – Tertel Anna fizyka czwartek 14.30-16.15 21
Kaliszewska Joanna geografia/edb czwartek 16.10-16.55 13
Kapała Monika podstawy przedsięb. poniedziałek 16.15-17.00 8
Kosarzycka – Łojko Ewa

biologia

chemia, etyka

wtorek 17.00-17.45 31
Kowalska Diana matematyka wtorek 16.15-17. 23
Krassowska Dorota matematyka czwartek 16.15-17.00 22
s. Kraśner Anna religia wtorek 16.15-17.00 9
Kuca Robert wychowanie fizyczne piątek 14.30-1530 sala gim.
Kwiatkowska Anna język polski/język niemiecki

wtorek

piątek

13.10-14.10

14.30-15.15

33

33

Maciejewski Paweł

wychowanie fiz./

informatyka

środa 15.30-16.30 sala gim.
Maj Małgorzata

biologia

przyroda

czwartek 15.20-16.05 31
Makara – Franczyk Aleksandra język angielski poniedziałek 16.05-16.50 10B
Malina – Tyda Barbara język niemiecki/wos czwartek 14.35-15.20 12
Malinowska Donata język niemiecki poniedziałek 14.30-15.30 stołówka
Malon Maciej his/geografia piątek 14.30-15.15 14
Markowska Agnieszka chemia czwartek 16.10-17.00 11
Nowakowska Magdalena język niemiecki środa 15.30-17.30 35
Olichwer Gabriel język angielski czwartek/
środa
16.10-16.55 świetlica
Psikus Aneta język niemiecki poniedziałek 14.30-15.15 30
Raczyńska Katarzyna fizyka wtorek 16.10-17.15 21
Seifert Krzysztof

fizyka/

informatyka

świetlica 15.20-16.10 czytelnia
Siuba Aneta wychowanie fizyczne środa 14.30-15.30 sala gim.
Skotnicki Jarosław język angielski wtorek 16.15-17.00 świetlica
Skrzyczewska Anna chemia czwartek 14.30-15.30 23
Szewczyk Krzysztof historia sztuki poniedziałek 14.30-15.20 24
Szkwarek Wioletta matematyka czwartek 15.25-16.10 22
Święcicka- Szygenda Maria matematyka poniedziałek 15.25-16.10 25
Trociuk Grażyna język polski poniedziałek 14.30-15.30 22
Wawrzyniak Dorota wychowanie fizyczne środa 15.30-16.30 sala
Wesołek Karolina język angielski wtorek 15.30-16.16 26
Wierzbicka Dorota język polski Co drugi czwartek 16.15-17.45 32
Wodnicka Wioletta język polski piątek 15.15-16.00 świetlica
Wojciechowska Anna język francuski wtorek 14.20-15.10 12
 

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Ogłoszenia Dyżury nauczycieli