Klasyfikacja 2017/2018 - semestr I

Uczniowie z najwyższą średnią
miejsce klasa uczeń średnia

1.

3F

Bielawa Anna

5,58

2.

2D

Macioszek Danuta

5,57

3.

3F

Dobrowolska Julia

5,56

4. 3F Gidaszewska Paula 5,54
5. 2A Chromicz Nina 5,50
6. 2F Nowicka Aleksandra 5,4
2F Grzeczkowicz Joanna
2C Dolczewska Julia
7. 2C Tyrka Mateusz 5,3
2F Słotwiński Szymon
3E Małysa Dominik
3F Walczyńska-Góra Sara
2D Zelek Hanna
2C Krukowska Martyna
3A Szkudlarek Rozalia
8. 2C Stech Aleksandra 5,2
2D Kowalski Jacek
3C Chutko Maciej
3B Włodarczak Jagoda
3E Habura Szymon
3E Podstawski Piotr
9. 2F Frątczak Hanna 5,1
2A Rosłanowska Olga
2F Kasperowicz Zofia
3F Gawrysiak Kalina
3A Łuczak Stanisław
3D Szłapka Jakub
3E Gulewicz Michał
2F Guzielak Oliwia
2F Kołtko Paula
2E Skrzydlewska Agata
2F Łysiak Marta
10. 3B Demkowska Paulina 5
3B Ryś Wiktoria
2E Bemka Anna
2F Nowak Martyna
3C Skorek Zuzanna
3E Nowak Martyna
Klasy z najwyższą średnią

miejsce

klasa

średnia ocen

1.

2F

4,51

2. 2C 4,39
3E
3. 3A 4,27
4. 2D 4,17
5. 3F 4,12
Uczniowie z najwyższą średnią w poszczególnych klasach
2A Chromicz Nina - 5,45
Rosłanowska Olga - 5,12
Chromicz Lena - 4,90
Kosowicz Martyna - 4,85
2B Poźniak Maciej - 4,90
Hirsch Nikola - 4,85
Jurasek Zuzanna - 4,78
2C Dolczewska Julia - 5,35
Tyrka Mateusz - 5,33
Krukowska Martyna - 5,27
Stech Aleksandra - 5,23
Zieliński Mateusz - 4,87
Nowak Maja - 4,80
2D Macioszek Danuta - 5,57
Zelek Hanna - 5,30
Kowalski Jacek - 5,20
Grzesiak Bartosz - 4,98
2E Skrzydlewska Agata - 5,05
Bemka Anna - 5,03
Szatkowska Pola - 4,84
2F Nowicka Aleksandra - 5,38
Grzeczkowicz Joanna - 5,37
Słotwiński Szymon - 5,32
Frątczak Hanna - 5,13
Kasperowicz Zofia - 5,12
Guzielak Oliwia - 5,07
Kołtko Paula - 5,07
Łysiak Marta - 5,05
Nowak Martyna – 5,00
Bugaj Hanna - 4,87
Kłosińska Hanna - 4,77
3A Szkudlarek Rozalia - 5,27
Łuczak Stanisław - 5,11
Świdkiewicz Kinga - 4,93
Walkowiak Zuzanna - 4,93
Wadecka Kinga - 4,89
Kowalczyk Maria - 4,84
Żylicz Sabina - 4,82
Pawlicka Wiktoria - 4,80
3B Włodarczak Jagoda - 5,17
Demkowska Paulina - 5,04
Ryś Wiktoria - 5,04
Nieborak Maria - 4,94
3C Chutko Maciej - 5,18
Skorek Zuzanna – 5,00
3D Szłapka Jakub - 5,08
Kęsik Kamil - 4,89
Mazurczak Marek - 4,86
Banaszkiewicz Kornelia - 4,77
3E Małysa Dominik - 5,31
Habura Szymon - 5,17
Podstawski Piotr - 5,15
Gulewicz Michał - 5,08
Nowak Martyna – 5,00
Kostrzyński Oskar - 4,92
Koturbasz Adrian - 4,88
Nowakowski Ignacy - 4,77
3F Bielawa Anna - 5,58
Dobrowolska Julia - 5,56
Gidaszewska Paula - 5,54
Walczyńska-Góra Sara - 5,31
Gawrysiak Kalina - 5,12
Skrzypczak Aleksandra - 4,96
Kapała Kalina - 4,85
Dudziak Aleksandra - 4,75
 

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
17.04.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Ogłoszenia Klasyfikacja 2017/2018 semestr I