E-podręczniki i pomoce dydaktyczne

epodrecznikBardzo prosimy o włączenie się w proces upowszechniania wśród uczniów i nauczycieli dopuszczonych do użytku szkolnego bezpłatnych e-podręczników.

Wszystkie e-podręczniki przygotowywane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, są już dostępne na stronie www.epodreczniki.pl.

Są to podręczniki do:

• języka polskiego, matematyki, historii, biologii, geografii, fizyki, chemii, wiedzy o społeczeństwie, informatyki, edukacji dla bezpieczeństwa dla gimnazjum.

Wzbogaca je ponad 3000 zasobów dodatkowych. To pomoce dydaktyczne, atrakcyjne dla uczniów m.in. ze względu na materiały multimedialne, ćwiczenia interaktywne, które od razu dostarczają uczniowi informację zwrotną, pozwalają na samodzielną pracę w domu.

Małgorzata Jadwiga Szybalska
Departament Jakości Edukacji