Dzień otwarty
Środowiskowego Centrum Doradztwa Zawodowego!

27 marca 2018r w godzinach od 800 do 1500 w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Długiej 5 szkolni doradcy zawodowi będą udzielać porad zainteresowanym uczniom III klas gimnazjum i ich rodzicom.

Podczas indywidualnego spotkania uczniowie będą mogli określić swój profil zainteresowań, predyspozycje zawodowe, które będą wskazówką w wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

Szkolni doradcy zawodowi przedstawią ofertę edukacyjną, omówią także zmiany w szkolnictwie zawodowym, które wprowadzone zostaną od września 2018 roku.

Jeżeli masz wątpliwości i nie wiesz, jaką szkołę ponadgimnazjalna wybrać, masz trudność
z określeniem zainteresowań, przyjdź do szkolnego doradcy zawodowego (sala 304a, 309).

Prosimy o wcześniejsze potwierdzanie godziny wizyty telefonicznie 454 45 65, 454 45 66 lub emailem:

agaczajka@o2.pl , m.macala@zsek.zgora.pl, a.przemyslanska@zsek.zgora.pl

Szkolni doradcy zawodowi

Jesteś tutaj: Start Ogłoszenia Komunikaty Dzień otwarty Środowiskowego Centrum Doradztwa Zawodowego!