Zaproszenie na Targi Edukacyjno - Zawodowe dla młodzieży gimnazjalnej

Szanowni Państwo,

mam zaszczyt zaprosić uczniów szkół gimnazjalnych wraz z nauczycielami do uczestnictwa w targach edukacyjno-zawodowych organizowanych w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formułą ZIT".

Targi odbędą się dnia 26 kwietnia 2018 r. w godz. 10:00 – 14:00  w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze.

Celem targów jest zapoznanie młodzieży z aktualną ofertą edukacyjną szkół zawodowych, a także zachęcanie jej do świadomego i odpowiedzialnego planowania swojej przyszłej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Uczestnictwo w targach może okazać się dla uczniów nie tylko wspaniałą okazją do weryfikacji swoich przyszłych planów zawodowych, ale także do zgłębienia wiedzy na temat specyfiki współczesnego rynku pracy.

Szkoły zainteresowane uczestnictwem w targach proszone są o potwierdzenie swojej obecności oraz o przekazanie informacji na temat liczby klas lub uczniów delegowanych na targi do dnia 23.04.2018r.

Informacje te proszę przekazywać drogą mailową do Pani Darii Lisieckiej z Powiatowego Centrum Doradztwa Zawodowego na adres: d.lisiecka@zsek.zgora.pl.

Jarosław Skorulski
Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych

targi1

Jesteś tutaj: Start Ogłoszenia Komunikaty Zaproszenie na Targi Edukacyjno - Zawodowe