Rok szkolny 2000/2001

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2000/2001

Galeria zdjęć


W roku szkolnym 2000/2001 uczennice klasy II b

  • Emilia Masłej i Agnieszka Nowak

zakwalifikowały się do VIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę", którego organizatorem było Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze i redakcja Czasopisma "Poznaj swój kraj". W kategorii gimnazjów za pracę pt. "Architektura sakralna" zdobyły GRAND PRIX.
 


Laureatki międzyszkolnego konkursu czytelniczego "Gwiazdka za progiem":

  • Dagmara Giergielewicz
  • Paulina Makarowicz
  • Aleksandra Michniewicz

Wyróżnienia otrzymali:

  • Agata Sajkowska
  • Dawid Romanowski

Laureatki międzyszkolnego konkursu literacko-plastycznego "Nasze miasto"

  • Natalia Jamróz
  • Malwina Jaroszewicz
  • Joanna Łuniewicz

Wyróżnienia otrzymali:

  • Marta Dunajko
  • Robert Cholewa

Natalia Warsicka laureatka konkursu recytatorskiego "Sybiracy - świadkowie historii"
 


Hanna Raszyńska uczestniczka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów
 


IV miejsce - Wadim Kusko w międzygimnazjalnym konkursie "Wiem wszystko o Zielonej Górze"
 


I miejsce w międzygimnazjalnym konkursie geograficznym "Zielona Góra i okolice" dla zespołu w składzie:

  • Alicja Stadnik
  • Martyna Michalska
  • Karolina Tomczyk

II miejsce w zespołowym Konkursie Matematycznym Klubu Młodych Matematyków "Pitagoras"

  • Marcin Berent
  • Karol Piczak
  • Mateusz Przywecki

III miejsce - Karol Piczak w Turnieju Matematycznym KMM "Pitagoras"
 


Karol Piczak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów
 


IV miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Ratownictwa
 


III miejsce drużyny w II Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych "Zielona Góra - miastem przyjaznym sercu"
 


III miejsce drużyny w Rejonowej Olimpiadzie promującej zdrowy styl życia
 


Osiągnięcia sportowe - GIMNAZJADA

  • I miejsce badminton - dziewczęta
  • II miejsce badminton - chłopcy
  • II miejsce unihokej - chłopcy
  • III miejsce "5" piłkarskie - chłopcy
  • IV miejsce koszykówka - chłopcy
  • IV miejsce szachy

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63,
65-552 Zielona Góra,
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2000/01 - 2004/05 Rok szkolny 2000/2001