Rok szkolny 2003/2004

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2003/2004

Galeria zdjęć


Konkurs dla Młodych Informatyków

I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

  • Adam Brożek - III b
  • Michał Koperwas - III b

wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych

  • Kamil Toroń - III b
  • Tomasz Teterwak - III b
Uczniowie wykonali prezentacje mulimedialne na temat "Jesteśmy dobrymi sąsiadami - razem w Euroregionie"

Konkurs Języka Niemieckiego

  • laureat etapu wojewódzkiego Filip Tyliszczak - I a

Konkurs Biologiczny

  • laureat etapu wojewódzkiego Mateusz Jasik - II a

Winobraniowy Turniej I Klas Szkół Gimnazjalnych
w konkurencji: karabin pneumatyczny chłopców

  • II miejsce Piotr Aleksandrowicz - I a

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach:

  • I miejsce - Sonia Zientkowska - I a
  • II miejsce - Marcin Ważeliński - I a

Międzygimnazjalny konkurs "Wiem wszystko o Zielonej Górze"

  • I miejsce - Dominika Krukowska - III a

Maraton Historyczny Wiedzy o Zielonej Górze

  • II miejsce - Dominika Krukowska (III a) i Wojtek Lisiewicz (III d)

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

  • uczestnik etapu wojewódzkiego Filip Tyliszczak - I a
  • uczestnicy etapu rejonowego:
    Paulina Dominiak - II b
    Dorota Szylf - III a
    Katarzyna Kamińska - III b
    Kamil Turewicz - III b

konkurs języka angielskiego "Accent on Science"

  • II miejsce - Mateusz Jasik - II a

Konkurs Języka Polskiego

  • finalistka etapu wojewódzkiego - Katarzyna Kamińska - III b

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

  • finaliści: Mateusz Jasik i Konrad Piczak - II a

Turniej Mistrzów KMM "PITAGORAS" (klasy I)

  • II miejsce - Wojtek Dawiskiba - I a

Turniej Mistrzów KMM "PITAGORAS" (klasy II)

  • I miejsce - Konrad Piczak - II a
  • II miejsce - Mateusz Jasik - II a
  • I miejsce - zespół PARABOLA" w składzie:
    Ewa Tarnawa - II a
    Konrad Piczak - II a
    Mateusz Jasik - II a
    Kuba Majcherek - II b
    Adam Maciński - II a
    Mariusz Mielecki - II a
    Michał Romanowski - II a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

  • I miejsce w regionie - Wojtek Dawiskiba - I a

IV Festiwal Małych Form Teatralnych

  • wyróżnienie - grupa teatralna z naszego gimnazjum

Ogólnopolski Turniej Ruchu Drogowego 2003

  • I miejsce - Marcin Jasiński i Mariusz Grygorcewicz - I b

Pokaż  
Galeria zdjęć 2003/2004

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63,
65-552 Zielona Góra,
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2000/01 - 2004/05 Rok szkolny 2003/2004