Rok szkolny 2005/2006

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2005/2006

Galeria zdjęć

Zakończenie roku szkolnego


Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2005/2006 - zobacz


Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2005/2006

  • Wojtek Dawiskiba - kl. III a

Laureat Konkursu Matematycznego

  • Wojtek Dawiskiba - kl. III a

Laureat Konkursu Języka Niemieckiego DEUTSCHMEISTER

  • Filip Tyliszczak - kl. III a

Finalista Konkursu Fizycznego

  • Wojtek Dawiskiba - kl. III a

Finalistka Konkursu Języka Polskiego

  • Joanna Kaźmierczak - kl. II d

II miejsce - konkurs dla uczniów gimnazjów i szkół średnich województwa lubuskiego "Quo vadis, Europo"

  • Wojtek Dawiskiba - kl. III a
  • Filip Tyliszczak - kl. III a
  • Marcin Ważeliński - kl. III a

III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

  • Wojtek Dawiskiba - kl. III a
  • Konrad Stawiski - kl. II e
  • Marcin Ważeliński - kl. III a

Finalista III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów

  • Konrad Stawiski - kl. II e

Finalista IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

  • Filip Tyliszczak - kl. III a

IV Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy "Rogata Matematyka"

  • I miejsce - Wojtek Dawiskiba - kl. III a
  • II miejsce - Beata Druszcz - kl. II a
  • VI miejsce - Maria Koszucka - kl. III a

WYNIKI DRUŻYNOWE

  • I miejsce: Zielona Góra Gimnazjum nr 7 - W. Dawiskiba, B. Druszcz, M. Koszucka

Międzynarodowy Konkurs - KANGUR MATEMATYCZNY

  • bardzo dobry wynik - Wojtek Dawiskiba - kl. III a
  • bardzo dobry wynik - Beata Druszcz - kl. II a
  • wyróżnienie - Maria Koszucka - kl. III a
  • wyróżnienie - Anna Macioszek - kl. I b
  • wyróżnienie - Alicja Bielawska - kl. I b
  • wyróżnienie - Patryk Opaczyński - kl. I a

Turniej Mistrzów KMM Pitagoras

KLASY I

  • III miejsce - Anna Macioszek - kl. I b

KLASY III

  • III miejsce - Maria Koszucka - kl. III a

Zespołowe Turnieje Matematyczne KMM Pitagoras (klasy III)

  • II miejsce - zespół ROMB

Finaliści Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego LWIĄTKO

  • Wojciech Dawiskiba - kl. III a
  • Łukasz Komorowski - kl. III a

Finalistka V edycji konkursu na felieton prasowy

  • Barbara Kaczała - kl. III c

Konkurs biologiczny MEDUZA

  • I miejsce - Filip Tyliszczak - kl. III a
  • I miejsce - Justyna Pilchowska - kl. III b
  • III miejsce - Paulina Daniszewska - kl. III b

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

  • II miejsce w województwie lubuskim - Paulina Daniszewska - kl. III b
  • III miejsce - Justyna Pilchowska - kl. III b
  • wyróżnienie - Filip Tyliszczak - kl. III a
  • wyróżnienie - Joanna Kaźmierczak - kl. II d
  • wyróżnienie - Beata Druszcz - kl. II a
  • wyróżnienie w kategorii prac plastycznych - Olga Ucińska - kl. II d

I miejsce - ekologiczny konkurs Radia Zachód Eko-Liga

  • Konrad Leszko kl. III b
  • Marek Majer - kl. III b
  • Rafał Murawski - kl. III b
  • Karol Serba - kl. III b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MIX z języka angielskiego

KLASY I

  • VIII miejsce - Monika Madej - kl. I b
  • XI miejsce - Weronika Sojka - kl. I b

KLASY II

  • X miejsce - Maciej Wojciechowski - kl. II c

KLASY III

  • VI miejsce - Wojciech Dawiskiba - kl. III a
  • VIII miejsce - Konrad Leszko - kl. III b
  • VIII miejsce - Oskar Pasierbski - kl. III b
  • X miejsce - Karol Serba - kl. III b
  • XI miejsce - Marcin Ważeliński - kl. III a
  • XI miejsce - Katarzyna Wiśniewska - kl. III b
  • XIII miejsce -Marlena Huszcza - kl. III b
  • XIII miejsce - Jan Tuchowski - kl. III a

I miejsce - międzyszkolny drużynowy konkurs wiedzy o krajach obszaru niemieckojęzycznego

  • Filip Tyliszczak - kapitan - kl. III a
  • Michał Kłak - kl. III a
  • Dorota Masłej - kl. III c

Konkurs poezji i prozy francuskiej

  • wyróżnienie - Nicole Babiak - kl. II f

Rejonowe Zawody Ratownictwa

  • IV miejsce - Samanta Krześniak i Maciej Marek - kl. II e

Miejski konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną

  • wyróżnienie dla uczniów Gimnazjum nr 7

Finalistka Wiosennego Konkursu Ortograficznego

  • Paulina Borzem - kl. I c

Konkurs Piosenki Lubuskiej

  • wyróżnienie Patrycja Pudo - kl. III b

Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie 2006

  • I miejsce Martyna Szatarska - kl. III b

Egzamin gimnazjalny - część matematyczno-przyrodnicza

  • 37,74 - klasa III a - najlepszy wynik w Zielonej Górze

Strzeleckie na zawody międzynarodowe w Berlinie

  • I miejsce Emil Woźniak - kl. III b

Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Młodzików w strzelectwie

  • I miejsce Emil Woźniak - kl. III b

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • V miejsce w klasyfikacji generalnej Współzawodnictwa Sportowego Szkół Gimnazjalnych w roku szkolnym 2005/2006
  • tenis stołowy - I miejsce dziewcząt
  • tenis stołowy - II miejsce chłopców
  • badminton - I miejsce dziewcząt
  • unihokej - II miejsce chłopców
  • piłka ręczna - III miejsce dziewcząt i chłopców
  • piłka koszykowa - II miejsce dziewcząt
  • piłka koszykowa - V miejsce chłopców
  • piłka nożna - II miejsce dziewcząt

Pokaż  
Zakończenie roku szkolnego 2005/2006
Galeria zdjęć 2005/2006

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63,
65-552 Zielona Góra,
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2005/06 - 2009/10 Rok szkolny 2005/2006