Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2008/2009

klasa I a klasa I b klasa I b
klasa I a
  • Olejarz Piotr - 5,00
  • Leszkiewicz Katarzyna - 5,00
  • Orwat Grzegorz - 4,79
klasa I b
  • Dubicka Nastazja - 5,62
  • Zaleska Urszula - 5,29
  • Małycha Agata - 5,36
  • Śmidoda Paweł - 5,00
klasa I b
  • Niewiadomski Karol - 5,14
  • Sak Aleksandra - 4,86
  • Majka Kamila - 5,14
klasa I c klasa I c klasa I d
klasa I c
  • Gattner Agata - 5,71
  • Perwińska Emilia - 5,64
  • Bundz Kinga - 5,43
  • Tarwacka Paulina  - 5,28
  • Rzepka Michał - 5,21
  • Gratkowska Alicja - 5,14
  • Grabowiecka Agata - 5,07
  • Białas Adrianna - 5,07
klasa I c
  • Bydałek Maria - 5,07
  • Jędrzejczak Adrianna - 5,00
  • Sokalska Anna  - 4,93
  • Gudaniec Weronika - 4,86
  • Lewandowski Przemysław - 4,86
  • Stefańska Nina  - 4,86
  • Frątczak Karolina - 4,79
  • Zajkowska Marta - 4,75
klasa Id
  • Szymańska Monika - 5,21
  • Nadstoga Nartyna - 5,21
  • Klusek Józefina - 5,14
  • Mazurkiewicz Karolina - 5,07
  • Nowicka Daria - 5,07
  • Poźniak Joanna - 5,07
  • Soszyńska Hanna - 5,00
  • Cichoń Szymon - 4,86
  • Sapun Kamil - 4,79
klasa I e klasa I e klasa I e
klasa I e
  • Wasilewicz Wojciech - 4,90
  • Wilk Wojciech  - 4,90
klasa I e
  • Zysek Karolina - 5,10
  • Walkowiak Przemysław - 5,00
  • Gołdyńska Anna  - 4,90
klasa I e
  • Wielogórska Agata - 5,50
  • Wielogórska Joanna - 5,50
klasa I f klasa I f klasa I f
klasa I f
  • Sieg Katarzyna - 5,50
  • Raczkiewicz Adrianna - 5,07
  • Szypiłko Igor- 4,85
klasa I f
  • Burka Dorota - 5,43
  • Żukowski Wojciech - 5,14
  • Piechowiak Dawid - 4,93
klasa I f
  • Filip Kamecki - 5,57
klasa II a klasa II a klasa II a
klasa II a
  • Lisowska Anna - 5,27
  • Skowron Marta - 5,07
  • Szczotkowska Martyna - 5,00
  • Papaj Tomasz - 4,93
  • Chabier Paulina - 4,87
klasa II a
  • Winnicki Piotr - 5,13
  • Zierek Konrad - 5,13
  • Borowczak Anita - 5,00
klasa II a
  • Pillach Dorota - 5,00
  • Berezicki Paweł - 4,87
klasa II b klasa II b klasa II b
klasa II b
  • Trojan Aleksandra - 4,93
  • Rudnicka Zuzanna - 5,21
  • Pietkiewicz Edyta - 5,07
klasa II b
  • Kubiak Dominika - 5,14
  • Kozłowska Daria - 4,93
klasa II b
  • Dutka Emilia - 5,86
klasa II b klasa II b klasa II b
klasa II b
  • Aissaoui Mariam - 5,46
  • Jarosik Karolina - 5,14
klasa II b
  • Małmyga Mirella - 5,00
  • Skrzyczewska Natalia - 5,00
  • Kukla Joanna - 4,79
klasa II b
  • Kollat Kinga - 5,36
  • Kocąka Joanna - 5,07
  • Kowalska Patrycja - 5,07
klasa II c klasa II c klasa II c
klasa II c
  • Bzowa Katarzyna - 5,29
  • Gadomska Michalina - 4,79
  • Poźniak Magdalena - 4,79
klasa II c
  • Zarzycka Karolina - 5,50
  • Zawistowska Elżbieta - 5,50
klasa II c
  • Przybylska Gabryiela - 5,50
  • Orciuch Klaudia - 5,50
  • Olejnik Wiktoria - 5,50
  • Osajca Karolina - 5,43
klasa II c klasa II c klasa II c
klasa II c
  • Niemyczynowska Karolina - 4,79
  • Wicher Kamilla - 5,14
  • Stefańska Olga - 5,25
  • Poźniak Magdalena - 4,79
klasa II c
  • Konieczna Karolina - 5,00
  • Dominiak Aleksandra - 4,86
klasa II c
  • Michalak Magdalena - 5,50
  • Langner Monika - 4,86
klasa II d klasa II d klasa II d
klasa II d
  • Baran Martyna - 5,50
  • Kaczanowska Aleksandra - 5,07
  • Hrynczuk Karina - 5,00
klasa II d
  • Herman Justyna - 4,93
  • Karapka Gabriela - 4,86
klasa II d
  • Zawadzka Kamila - 4,79
  • Chudy Marta - 4,79
 
klasa II e klasa II f klasa II g
klasa II e
  • Ślęczka Patrycja - 5,13
  • Raszkiewicz Patryk - 4,93
  • Gościański Piotr - 4,87
  • Malinowski Łukasz - 4,80
klasa II f
  • Wachik Ewa - 5,13
  • Barczak Weronika - 4,97
  • Nogajczyk Alan - 4,93
  • Celebucka Kaja - 4,93
  • Plaza Sonia - 4,93
  • Barczak Zuzanna - 4,87
  • Gnyp Piotr - 4,87
  • Maciejewska Aleksandra - 4,80
klasa II g
  • Mieszok Kamila - 5,20
  • Wielińska Angelika - 4,90
  • Ptak Karolina - 4,76
klasa III a klasa III b klasa III c
klasa III a
  • Stadnik Joanna - 5,80
  • Jaszczyszyn Tadeusz - 5,27
  • Mocek Michał - 5,26
  • Krakowiak Rafał - 5,20
  • Szygenda Damian - 5,20
  • Trzciński Daniel - 5,06
  • Szczepański Kamil - 5,00
  • Ukleja Wojciech - 5,00
  • Stawski Andrzej - 4,93
  • Tarnas Adrianna - 4,93
  • Woźniak Jakub - 4,86
  • Szajdecki Michał - 4,86
  • Kaźmierczyk Alicja - 4,80
  • Niparko Aleksandra - 4,80
  • Bajus Michał - 4,79
  • Bocheński Piotr - 4,79
  • Sarnowski Maciej - 4,76
klasa III b
  • Literski Michał - 5,87
  • Ciepiela Małgorzata - 5,33
  • Makała Aleksandra - 5,20
  • Jakóbczyk Telimena - 5,13
  • Kamińska Katarzyna - 5,07
  • Kołodziejczak Katarzyna - 5,00
  • Schonig Patryk - 4,93
  • Dobroczynska Agnieszka - 4,80
klasa III c
  • Kempka Katarzyna - 5,47
  • Lewandowska Urszula - 5,40
  • Witosławska Katarzyna  - 5,27
  • Chomont Milena - 5,20
  • Gałat Marta - 5,20
  • Nawrocka Patrycja - 5,07
  • Piwowarczyk Kalina - 5,07
  • Wieczorek Aleksandra - 5,07
  • Bock Daniel - 4,87
  • Kwaśniewska Aleksandra - 4,87
  • Madej Paulina - 4,80
  • Małmyga Katarzyna - 4,80
klasa III d klasa III e zakończenie roku szkolnego 2008/2009
klasa III d
  • Ambroziak Monika - 5,53
  • Wróbel Anna - 5,33
  • Lisowska Karolina - 5,20
  • Jaroszewicz Maciej - 5,13
  • Juszczyszyn Adrianna - 4,87
  • Zalas Monika - 4,86
  • Zaręba Joanna - 4,80
  • Chabier Karolina - 4,80
  • Dworak Sandra - 4,79
klasa III e
  • Rychlicka Aleksandra - 5,47
  • Góral Robert - 5,13
I to już koniec...

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2005/06 - 2009/10 Rok szkolny 2008/2009 Zakończenie roku szkolnego 2008/2009