Emilia Dutka Karolina Stankiewicz Barbara Jasińska
Emilia Dutka
klasa III b
Karolina Stankiewicz
klasa III c
Barbara Jasińska
klasa II b
Anna Gołdyńska Ewelina Czaplińska Marta Wypych Joanna Kocąka
Anna Gołdyńska
klasa II e
Ewelina Czaplińska
klasa III g
Marta Wypych
klasa I f
Joanna Kocąka
klasa III b
reprezentacja dziewcząt reprezentacja chłopców

Grabowiecka Agata
Płocharska Laura
Bydałek Marysia
Sakowska Aneta
Szostak Paulina
Rogal Kinga
Berger Aneta
Peno Anna
Nadstoga Martyna
Sapun Kamila

Sawicki Kevin
Stefański Bartosz
Lewandowski Przemek
Dachnowski Bogdan
Jucha Kuba
Janas Kamil
Griese Mateusz
Trzaskowski Filip
Siemiątkowski Jędrek
Hoszowski Amadeusz

brązowi medaliści Klasa III a
Dąbski Damian
Sawicki Kevin
Kołodziejczak Piotr
Filipowicz Piotr
Grabowiecka Agata
Marta Skowron
Dorota Pillach
Paulina Chabier
Joanna Błaszyk
Kacper Kałagate vel Kałagow
Krystian Nowak
Filip Trzaskowski
Natalia Krynicka Katarzyna Górska Kamila Majka Nina Stefańska
Natalia Krynicka
klasa I a
Katarzyna Górska
klasa I a
Kamila Majka
klasa II b
Nina Stefańska
klasa II c
reprezentacja G7 reprezentacja G7
Bydałek Maria - II C
Gadomska Agnieszka - I C
Sak Aleksandra - II B
Kaczanowska Aleksandra - III D
Chytra Izabela - II E
Konczanin Klaudia - I C
Florczyk Joanna - I C
Grzeszczyk Agnieszka - II D
Tarwacka Paulina - II C
Kiewilicz Katarzyna - I C
Chabier Paulina - III D - rezerwa
Patelak Adrianna - I A - rezerwa
Jacyno Klaudia - I A - rezerwa
Jakub Al-Shaick - III E
Piotr Gościński - III E
Patryk Raszkiewicz - III E
Michał Urbanowicz - III F
Piotr Barski - III A
Jędrzej Siemiątkowski - I E
Jakub Czerniawski - II F
Wojciech Wilk - II E
Kacper Kałagate vel Kałagow - III A
Kondrad Zierek - III A
Lewandowski Przemek - II F - rezerwa
Zegzuła Piotr - II D - rezerwa
I miejsce w Mistrzostwach Miasta Zielona Góra w Sudoku Mariam Aissaoui i Joanna Zająć
Michalina Gadomska - kl. III c
Karolina Oszajca - III c
Magda Poźniak - III c
Mariam Aissaoui - klasa III b
Joanna Zając - klasa II c

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2005/06 - 2009/10 Rok szkolny 2009/2010 Galeria zdjęć 2009/2010