Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2009/2010

klasa I a
  • Paulina Jabłecka - 5,36
  • Magdalena Pyrka - 5,29
  • Natalia Krynicka - 5,07
  • Karolina Bojarska - 4,86
  • klasa I b
  • Adrianna Zieniewicz - 5,00
  • Kamil Janas - 5,00
  • Maja Śliwa - 4,86
  • Olga Maruchniak - 4,86
  • Małgorzata Bróż - 4,79
  • klasa I c
  • Katarzyna Kiewlicz - 5,79
  • Joanna Florczyk - 5,57
  • Agnieszka Gadomska - 5,50
  • Agata Derwich - 5,36
  • Michał Rostocki - 5,29
  • Kinga Hnatyszyn - 5,21
  • Klaudia Kędzia - 5,14
  • Kamila Konczanin - 5,14
  • Krzysztof Walczak - 5,00
  • Michał Woźniak - 4,93
  • Filip Przybylski - 4,86
  • klasa I d
  • Malwina Pachulska - 5,57
  • Wiktoria Żelaznowska - 5,57
  • Agata Domino - 5,43
  • Kamil Chwiałkowski - 4,93
  • Weronika Dobrowolska - 4,93
  • klasa I e
  • Joanna Morawska - 5,21
  • Jędrzej Siemiątkowski - 5,21
  • Miriam Tomczak - 5,14
  • Michał Bylica - 5,07
  • Mateusz Kowalik - 5,07
  • Paulina Lipińska - 4,93
  • Marcin Wawrzków - 4,86
  • klasa I f
  • Michał Eichler - 5,43
  • Kamil Kanclerz - 5,14
  • Sebastian Pawłowicz - 5,00
  • Krzysztof Sławiński - 5,00
  • Damian Nadstoga - 4,86
  • klasa II a klasa II b
    klasa II a
  • Katarzyna Leszkiewicz - 4,93
  • Grzegorz Orwat - 4,80
  • klasa II b
  • Nastazja Dubicka - 5,38
  • Agata Małycha - 5,33
  • Karol Niewiadomski - 5,21
  • Kamila Majka - 5,14
  • Nastazja Dubicka - 5,09
  • Urszula Zaleska - 4,93
  • klasa II c klasa II d
    klasa II c
  • Emilia Perwińska - 5,64
  • Maria Bydałek - 5,43
  • Agata Gattner - 5,43
  • Alicja Gratkowska - 5,14
  • Paulina Tarwacka - 5,10
  • Michał Rzepka - 5,07
  • Agata Grabowiecka - 5,00
  • Adrianna Białas - 4,80
  • Kinga Bundz - 4,80
  • Weronika Gudaniec - 4,80
  • Przemysław Lewandowski - 4,80
  • Marta Zajkowska - 4,80
  • Kamila Bucior - 4,80
  • klasa II d
  • Monika Szymańska - 5,21
  • Daria Nowicka - 5,07
  • Hanna Soszyńska - 5,07
  • Martyna Nadstoga - 4,93
  • Józefina Kłusek - 4,86
  • Joanna Poźniak - 4,78
  • klasa II e klasa II f
    klasa II e
  • Agata Wielogórska - 5,67
  • Joanna Wielogórska - 5,67
  • Karolina Zysek - 4,93
  • Przemysław Walkowiak - 4,80
  • klasa II f
  • Filip Kamecki - 5,73
  • Katarzyna Sieg - 5,47
  • Dorota Burka - 5,33
  • Dawid Piechowiak - 5,00
  • Adrianna Raczkiewicz - 5,00
  • Wojciech Żukowski - 5,00
  • Igor Szypiłko - 4,92
  • klasa III a klasa III b
    klasa III a
  • Anna Lisowska - 5,67
  • Martyna Szczotkowska - 5,47
  • Dorota Pillach - 5,40
  • Anita Borowczak - 5,33
  • Paulina Chabier - 5,33
  • Piotr Winnicki - 5,33
  • Tomasz Papaj - 5,33
  • Marta Skowron - 5,27
  • Konrad Zierek - 5,27
  • Paweł Berezicki - 5,07
  • Szymon Cieślik - 5,07
  • Aleksander Pawłowski - 4,87
  • Filip Trzaskowski - 4,80
  • klasa III b
  • Emilia Dutka - 5,87
  • Mariam Aissaoui - 5,71
  • Patrycja Kowalska - 5,6
  • Dominika Kubiak - 5,4
  • Kinga Kollat - 5,33
  • Zuzanna Rudnicka - 5,27
  • Joanna Kocąka - 5,26
  • Natalia Skrzyczewska - 5,2
  • Karolina Jarosik - 5,13
  • Daria Kozłowska - 5,07
  • Aleksandra Trojan - 5,07
  • Edyta Sienkiewicz - 5
  • Joanna Kukla - 4,93
  • Patrycja Gruber - 4,87
  • Sara Krawczak - 4,87
  • Aleksandra Jatczak - 4,87
  • Mirella Małmyga - 4,86
  • Małgorzata Suska - 4,80
  • klasa III c klasa III d
    klasa III c
  • Klaudia Orciuch - 5,67
  • Karolina Osajca - 5,67
  • Elżbieta Zawistowska - 5,67
  • Wiktoria Olejnik - 5,60
  • Olga Stefańska - 5,60
  • Karolina Zarzycka - 5,60
  • Magdalena Michalak - 5,53
  • Katarzyna Bzowa - 5,47
  • Karolina Konieczna - 5,21
  • Monika Langner - 5,13
  • Gabriela Przybylska - 5,13
  • Magdalena Poźniak - 5,07
  • Michalina Gadomska - 5,00
  • Kamila Wicher - 4,93
  • Aleksandra Dominiak - 4,93
  • Klaudia Woźniak - 4,80
  • Karolina Niemczynowska - 4,80
  • Cezary Gliński - 4,80
  • klasa III d

    • Martyna Baran - 5,60
    • Karina Hrynczuk - 5,40
    • Gabriela Karapka - 5,20
    • Justyna Herman - 5,20
    • Kamila Zawadzka - 5,13
    • Aleksandra Kaczanowska - 5,13
    • Marta Chudy - 5,07
    • Patrycja Gauza - 5,00
    • Justyna Nowak - 5,00
    • Maciej Boniakowski - 4,87
    • Barbara Matysiak - 4,80
    • Paulina Pietrusiak - 4,80
    klasa III e klasa III f
    klasa III e
  • Patryk Raszkiewicz - 5,40
  • Patrycja Ślęczka - 5,33
  • Jakub Al.-Shaik - 5,20
  • Łukasz Malinowski - 5,07
  • Katarzyna Cielecka - 4,93
  • Joanna Jarzyna - 4,87
  • Piotr Gościański - 4,80
  • Olgierd Saniuk - 4,80
  • klasa III f
  • Alan Nogajczyk - 5,33
  • Kaja Celebucka - 5,00
  • Weronika Barczak - 4,87
  • Pameka Gałka - 4,87
  • Ewa Wachik - 4,87
  • Angelika Wielińska - 4,87
  • Zuzanna Barczak - 4,80
  • Aleksandra Maciejewska - 4,80
  • Sonia Plaza - 4,80
  • klasa III g  
    klasa III g
  • Kamila Mieszok - 5,13
  • Karolina Ptak - 4,86
  •  

    Anna Gołdyńska Nasi najlepsi w roku szkolnym 2009/2010
    Nasi najlepsi w roku szkolnym 2009/2010 Nasi najlepsi w roku szkolnym 2009/2010
    Nasi najlepsi w roku szkolnym 2009/2010 Nasi najlepsi w roku szkolnym 2009/2010
    Nasi najlepsi w roku szkolnym 2009/2010 Nasi najlepsi w roku szkolnym 2009/2010
    Nasi najlepsi w roku szkolnym 2009/2010  

    V Liceum Ogólnokształcące
    im. Krzysztofa Kieślowskiego
    w Zielonej Górze

    ul. Zachodnia 63
    65-552 Zielona Góra
    tel. 68 470 70 10

    KLASY GIMNAZJALNE

    logoG7

    Ostatnia aktualizacja:
    6.06.2018 r.

    Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2005/06 - 2009/10 Rok szkolny 2009/2010 Zakończenie roku szkolnego 2009/2010