Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2014/2015

 1a  1b

klasa I a

  • Dolata Kamila - 5,15
  • Gaś Karolina - 4,92
  • Makowska Oliwia - 4,92
  • Świca Maciej - 4,92

klasa I b

  • Konieczna Klaudia - 5,15
  • Hajn Paula - 4,85
  • Sidor Kacper - 4,85
  • Korzeń Julia - 4,77

 1c

 1d

klasa I c

  • Sobków Aleksandra - 5,5
  • Kowalska Kaja - 5,21
  • Borek Olivia - 5,14
  • Cichowska Paulina - 5,08
  • Bednarczuk Kinga – 5,00
  • Mazuro Wiktoria - 4,93
  • Rupieta Iga - 4,92
  • Waszkowiak Liwia - 4,86
  • Nowakowska Milena - 4,86
  • Cęcek Alicja - 4,85
  • Sowińska Daniela - 4,79

klasa I d

  • Doganowski Kamil - 5,23
  • Ząbek Tomasz - 5,08
  • Krynicki Andrzej – 5,00
  • Raczyński Krzysztof - 4,92
  • Chruściński Antoni - 4,77
  • Sikacki Michał - 4,77

 1e

 1f

klasa I e

  • Legieta Katarzyna - 5,69
  • Napierała Adrianna - 5,38
  • Witucka Dominika - 5,31
  • Hryniewiecka Julia - 5,08
  • Gawara Maciej – 5,00
  • Zaremba Ada – 5,00
  • Myśliwiec Paweł – 5,00
  • Bystrzyńska Zuzanna - 4,92
  • Grynkiewicz Oliwia - 4,92
  • Sokołowska Klaudia - 4,92
  • Woltyńska Martyna - 4,92
  • Dzieliński Jakub - 4,85
  • Malinowski Wiktor - 4,85
  • Kostyło Julia - 4,77
  • Schmeling Julia - 4,77

klasa I f

  • Jarzyna Oskar - 5,77
  • Jarzyna Dominika - 5,69
  • Weltrowski Nikodem - 5,15
  • Tarwacki Kamil - 5,08
  • Mirończyk Michał - 4,85
  • Georgiczuk Kacper - 4,85
  • Adam Aleksandra - 4,77
  • Jarosińska Maja - 4,77
  • Kimstacz Anna - 4,77
  • Anders Katarzyna - 4,75
 2a  2b

klasa II a

  • Mamczur Antonina - 5,71
  • Siuda Kamila - 5,67
  • Stasińska Tamara - 5,53
  • Majka Dominika - 5,53
  • Zelek Martyna - 5,33
  • Słowikowska Oliwia - 5,27
  • Trębska Weronika - 5,07

klasa II b

  • Gądek Łukasz - 5,40
  • Nowak Wiktoria - 5,13
  • Niedobecka Oliwia - 4,93
 2c  2d

klasa II c

  • Kapusta Natalia - 5,67
  • Adamczak Dominika - 5,6
  • Kupczyk Milena - 5,33
  • Rzyman Aleksandra - 5,2
  • Kowalczyk Dominika - 5,07
  • Weiss Magdalena - 5,07
  • Wojciechowska Hanna - 5,07
  • Pasek Karolina - 4,93

klasa II d

  • Dziubałka Katarzyna - 4,93
  • Stalka Angelika - 4,8
 2e  2f

klasa II e

  • Buzuk Patrycja – 5,00

klasa II f

  • Zaborniak Dominik - 5,27
  • Malinowska Weronika - 5,13
  • Mazepa Monika – 5,00
  • Wojtczak Karolina - 4,93
  • Pieślak Katarzyna - 4,86
 3a  3b

klasa III a

  • Bacherowicz Weronika - 5,44
  • Sebastian Katarzyna - 5,44
  • Błaszczyk Joanna - 5,28
  • Malentowicz Dominika - 5,28
  • Bagińska Daria - 5,17
  • Janas Klaudia - 5,06
  • Garsztkowiak Julia - 5
  • Wójcik Natalia - 5
  • Romanowska Patrycja - 5
  • Grzesiewicz Klaudia - 4,94
  • Hoffmann Maria - 4,89
  • Pupin Paweł - 4,78
  • Sidorowicz Zuzanna - 4,78
  • Ziółkowska Gabriela - 4,78

klasa III b

  • Maruchniak Hanna - 5,71
  • Szyszka Karolina - 5,47
  • Lichodziejewska Joanna - 5,39
  • Jakubowska Patrycja - 5,33
  • Prostak Julia - 5,24
  • Michalska Adrianna - 5,22
  • Świerczyńska Martyna - 5,18
  • Praska Joanna - 5,17
  • Furmankiewicz Fabian - 5,11
  • Łuczka Kamila - 5,11
  • Pawiłowicz Paulina - 5,11
  • Frejman Katarzyna - 4,94
  • Skowrońska Paula - 4,94
  • Owieczko Natalia - 4,89
  • Stefański Marek - 4,78
  • Witkowski Maciej - 4,76
 3c  3d

klasa III c

  • Gulewicz Monika - 5,89
  • Dąbrowna Klaudia - 5,83
  • Kasińska Natalia - 5,44
  • Muszyńska Weronika - 5,38
  • Rychlicka Maria - 5,38
  • Chołuj Maria - 5,33
  • Franczak Sandra - 5,27
  • Nikiel Hubert - 5,22
  • Haraś Paulina - 5,16
  • Myśliwiec Ewa - 5,16
  • Arkit Michał - 5,05
  • Haraś Agnieszka - 5,05
  • Sarnecka Natalia - 5,05
  • Tomczak Dominik - 5,05
  • Poszwald Bartosz – 5,00
  • Rudkowska Klaudia - 4,94
  • Lewandowski Karol - 4,94
  • Bogdański Przemysław - 4,88
  • Dudziak Piotr - 4,83
  • Olichwer Michalina - 4,77
  • Tomiak Hanna - 4,77

klasa III d

  • Żybura Wiktoria - 5,61
  • Gawrońska Agata - 5,33
  • Bzowy Oliwia - 5,18
  • Duzinkiewicz Aleksandra - 4,78
 3e  3f

klasa III e

  • Cogliano Michele - 5,29
  • Smyrak Julia - 5,22
  • Jurga Norbert - 5,17
  • Nieczaj Kamil – 5,00
  • Nieczaj Konrad - 4,94
  • Ochota Kamil - 4,94
  • Oniszczuk Katarzyna - 4,88
  • Klein Paulina - 4,82
  • Stawna Marta - 4,78
  • Szymczak Julia - 4,76

klasa III f

  • Raś Adrian - 5,28
  • Kwitowski Mateusz - 5,17
  • Koźlarek Paulina - 5,11
  • Sobczyk Katarzyna - 5,11
  • Eichler Paweł - 5,06
  • Eichler Piotr – 5,00
  • Foryś Jakub – 5,00
  • Kowalska Aleksandra – 5,00
  • Kryściak Michalina – 5,00
  • Urbaniak Kornelia – 5,00
  • Gawara Dominika - 4,94
  • Gonia Łukasz - 4,94
  • Mądry Katarzyna - 4,89
  • Piasecka Paulina - 4,78
  • Pieluszczak Karol - 4,78
  • Szymaniak Nicola - 4,76

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2010/11 - 2014/15 Rok szkolny 2014/2015 Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2014/2015