Galeria 2014/2015

howis
Paweł Iwanowski
klasa III f
Monika Gulewicz
klasa III c
Symeon Gałka
klasa III f
Hanna Maruchniak
klasa III b
howis
Karolina Szyszka
klasa III b
Aleksandra Dolczewska
klasa III b
Paula Skowrońska
klasa III b
Michał Arkit
klasa III b
howis howis1
Kamil Ochota
klasa III e
Paulina Pawiłowicz
klasa III b
Natalia Howis
klasa III e
Julia Szymczak
klasa III e
howis
Michele Cogliano
klasa III e
Jakub Foryś
klasa III f
Przemysław Pryczek
klasa III c
Kamila Łuczka
klasa III b
madry piasecka1
Maciej Witkowski
klasa III b
Kornelia Urbaniak
klasa III f
Paulina Piasecka - klasa III f
Katarzyna Mądry - 
klasa III f
lisowski
Karol Lisowski
klasa III f
Joanna Praska
klasa III b
Karolina Pasek
klasa II c
Tamara Stasińska
klasa II a
howis
Dominika Majka
klasa II a
Aleksandra Rzyman
klasa II c
Dominika Adamczak
klasa II c
Antonina Mamczur
klasa II a
howis
Michał Biliński
klasa I d
Dominika Jarzyna
klasa I f
Oskar Jarzyna
klasa I f
Andrzej Krynicki
klasa I d
howis
Krzysztof Raczynski
klasa I d
Natalia Kapusta
klasa II c
Kacper Georgiczuk
klasa I f
szachy kowalczyk badminton
Dominika Jarzyna - kl. If, Oskar Jarzyna - kl. If,
Olaf Gaziński - kl. Id, Dawid Nowicki -  kl. III c
Dominika Kowalczyk
klasa II c
Martyna Forgel - klasa II f
Agata Michalak - klasa I a
 Uczniowie klas III. osiagający sukcesy w zawodach sportowych
przelaje
Piotr Eichler - klasa III f
Karol Lisowski - 
klasa III f
Michalina Kryściak - klasa III f
Karol Pieluszczak- klasa III f
Mateusz Kwitowski - klasa III f
Lichodziejewska Joanna - kl. III b, Horbacz Nicola - kl. I e,
Muszyńska Weronika - kl. III c, Mierzwińska Lidia - kl. III d,
Witucka Dominika - kl. I e, Jakubowska Patrycja - kl. III b,
Pasek Karolina - kl. II c, Rzyman Aleksandra - kl. II c,
Wojciechowska Hanna - kl. II b, Wojtczak Karolina - kl. II f,
Kryściak Michalina - kl. III f, Strzępek Natalia - kl. I b
siatka dz siatka ch
Aleksandra Kowalska - kl. III f, Agata Michalak - kl. I a,
Julia Garsztkowiak - kl.  III a, Natalia Owieczko - kl. III b,
Patrycja Jakubowska - kl. III b, Michalina Kryściak - kl. III f,
Dominika Witucka - kl. I e
Karol Pieluszczak - kl. III f, Karol Lisowski - kl. III f,
Wiktor Nowacki - kl. III b, Kacper Moczkodan - kl. III b,
Bartosz Korszun - kl. III e, Łukasz Partyka - kl. III f,
Piotr Eichler - kl. III f, Daniel Mirończyk – Leśniak - kl. I b,
Dariusz Wilczyński - kl. III f, Piotr Sławiński - kl. II c,
Jakub Foryś  - kl. III f, Jakub Kaczmarski - kl. II d,
Daniel Borowski - kl. I b, Mikołaj Kolenda - kl. I f,
Michał Mirończyk - kl. I f, Nikodem Weltrowski - kl. I f

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2010/11 - 2014/15 Rok szkolny 2014/2015 Galeria 2014/2015