Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Galeria zdjęć
Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2011/2012
Stypendium naukowe w roku szkolnym 2011/2012 dla Kacpra Puchacewicza
Dyplomy 2011/2012
Wyniki egzaminu gimnazjalnego


Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2011/2012
  • Kacper Puchacewicz - kl. II f

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2011/2012
  • Paulina Jabłecka - kl. III a - 5,94
  • Felicja Owieczko - kl. I c - 5,79
  • Joanna Florczyk - kl. III f - 5,78

Najlepsze wyniki w szkole egzaminu gimnazjalnego 2012
  1. Joanna Florczyk (kl. III c) i Katarzyna Kiewlicz (kl. III c) - 163 pkt
  2. Michał Rostocki (kl. III c) - 161 pkt
  3. Joanna Morawska (kl. III c) - 160 pkt

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych:
Konkurs Przedmiotowy z Historii:
  • laureatka - Joanna Morawska - kl. III e
  • laureat - Kacper Puchacewicz - kl. II f
Konkurs Przedmiotowy z Fizyki:
  • laureat - Kacper Puchacewicz - kl. II f
  • finalista - Michał Eichler - kl. III f
Konkurs Przedmiotowy z Geografii:
  •  laureat - Kacper Puchacewicz - kl. II f
Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego:
  • laureatka - Wiktoria Żelaznowska - kl. III d
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki:
  • finalista - Kacper Puchacewicz - kl. II f
  • finalista - Radosław Nahorski - kl. III e
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego:
  • finalista - Filip Vorbrodt - kl. III b

XV Zielonogórska Edycja Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra
organizator - Fundacja "Świat na tak", ODN w Zielonej Górze
  • wyróżnienie – Miriam Tomczak - kl. III e
  • wyróżnienie – Daniel Ćwierucki - kl. II f

Konkurs historyczno-literacki „Losy zesłańców Sybiru” pod honorowym patronatem Pani Elżbiety Polak – Marszałka Województwa Lubuskiego
organizatorzy: Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze i Związek Sybiraków
  • II miejsce – Emilia Perwińska – absolwentka

X Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Bł. Jana Pawła II
organizatorzy: Klub Inteligencji Katolickiej i Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze
  • wyróżnienie – Pamela Marciniak - kl. III c
  • wyróżnienie – Patrycja Barańczak - kl. III f
  • wyróżnienie – Michał Woźniak - kl. III c

Lubuski Konkurs Recytatorski - PRO ARTE 2012
organizatorzy: Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej górze, Sulechowski Dom Kultury
  • laureatka – Wiktoria Nowakowska - kl. I c

Konkurs poetycki „Miłość niejedno ma imię”
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • laureatka – Natalia Krynicka - kl. III a
  • laureatka – Patrycja Barańczak - kl. III f
  • wyróżnienie – Weronika Łada - kl. II b

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
  • wynik bardzo dobry - Justyna Burchardt - kl. I f
  • wyróżnienia
    • Filip Trzop - kl. III f
    • Kinga Iwan - kl. I c 
    • Krzysztof Sławiński - III f
    • Jakub Ostpczuk - I f
    • Jakub Adamczak - II f

Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy "Matematyka w przyrodzie"
w ramach II edycji Lubuskiej Gimnazjalnej Platformy Wiedzy
  • finaliści
    • Kacper Puchacewicz - kl. II f
    • Jakub Adamczak - kl. II f
    • Joanna Florczyk - kl. III c

Zespołowe Turnieje Matematyczne KMM Pitagoras klas II
  • I miejsce - zespół Fermat z Gimnazjum nr 7

Zespołowe Turnieje Matematyczne KMM Pitagoras klas I
  • II miejsce - zespół Odcinek z Gimnazjum nr 7

Turniej Mistrzów KMM Pitagoras klas II
  • I miejsce - Kacper Puchacewicz - kl. II f

Konkurs poetycki „W poszukiwaniu straconego czasu” - VI edycja
organizator: Katolickie Liceum Ogólnokształcące św. S. Kostki w Zielonej Górze
  • I miejsce – Weronika Łada - kl. II b
  • wyróżnienie – Patrycja Barańczak - kl. III f
  • wyróżnienie – Natalia Krynicka - kl. III a

Eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • laureatka (nominowana do finału wojewódzkiego) – Wiktoria Nowakowska - kl. I c

Konkurs poetycki „O pióro Adama Asnyka”
organizator: Gimnazjum nr 2 im. A. Asnyka w Zielonej Górze
  • wyróżnienie – Patrycja Protasewicz - kl. I a
  • wyróżnienie – Natalia Krynicka - kl. III a

Publikacja wierszy w tomiku „A w domu na stole...” wydanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • Kamila Majka - absolwentka
  • Natalia Krynicka - kl. III a

„Miłosz nie do końca znany” – konkurs recytatorski poświęcony twórczości Czesława Miłosza
organizator: Zespół Szkół Technicznych im. M. Kopernika w Zielonej Górze
  • wyróżnienie – Weronika Bytniewska - kl. II f

9. Wiosenny Konkurs Ortograficzny
organizator: WiMBP im. C.Norwida
  • II miejsce – Kacper Puchacewicz - kl. II f

Konkurs literacki pt. „Dom pełen życia”
organizator Urząd Miasta Zielona Góra
  • II miejsce - Marta Kostańska - kl. II a

Lubuski Wolontariusz Roku 2011
organizatorzy: Akademia Aktywności Młodych FAM w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, Lubuski Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT w Zielonej Górze
  • laureatka – Joanna Zając - absolwentka
  • laureatka – Paulina Tarwacka - absolwentka

Konkurs „Z polszczyzną za pan brat”
organizator: Katolickie Liceum Ogólnokształcące św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze
  • III miejsce (indywidualnie) – Michał Eichler - kl. III f
  • III miejsce (drużynowo) – Katarzyna Kiewlicz - kl. III c, Malwina Pachulska - kl. III d, Michał Eichler - kl. III f

Projekt : "XVIII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży"
organizator - Kancelaria Sejmu RP we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacją "Projekt:Polska" oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej
  • laureatka, posłanka na XVIII Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży – Joanna Florczyk - kl. III c
  • laureatka, posłanka na XVIII Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży – Agata Derwich - kl. III c

Konkurs literacki „Zmierz się z Wielkimi Literatami”
organizator: Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze
  • wyróżnienie – Felicja Owieczko - kl. I c

Miejski "Turniej wiedzy i umiejętności przedmedycznych" realizowany w ramach programu profilaktycznego "Słoneczniej"
organizatorzy: Fundacja "Bezpieczne Miasto", Urząd Miasta Zielona Góra, Uniwersytet Zielonogórski, Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze
  • III miejsce (drużynowo) – Felicja Owieczko - kl. I c, Aleksandra Leszczyk - kl. I e, Daniel Ćwierucki - kl. II f

II edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Niemieckiego „Das Berufe-Quiz”

I miejsce drużyna w składzie:

  • Katarzyna Kiewlicz - kl. III c
  • Karolina Mamaj - kl. III c
  • Angelika Żebrowska - kl. III c

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża Szkół Gimnazjalnych

II miejsce drużyny ratowniczej w składzie:

  • Felicja Owieczko - kl. I c
  • Daniel Ćwierucki - kl. II f

Miejski konkurs "Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa pracy, ochrony przeciwpożarowej i podstaw udzielania I pomocy przedmedycznej"

II miejsce drużyny w składzie:

  • Katarzyna Kiewlicz - kl. III c
  • Pamela Marciniak - kl. III c
  • Agnieszka Gadomska - kl. III c

Międzyszkolny Konkurs Ogólnowiedzowy OMNIBUS
organizator - Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze
  • I miejsce - Anna Polaczyk - kl. II b
  • III miejsce – Małgorzata Runiec - kl. II b
  • wyróżnienie – Agata Derwich - III c
  • wyróżnienie – Dominika Gwóźdź - II b
  • wyróżnienie – Michał Bylica - III e

Mistrzostwa Zielonej Góry w Sztafetowych Biegach Przełajowych
organizator: MOSiR Zielona Góra

Chłopcy - III miejsce drużynowo

  1. Ignyś Piotr III B
  2. Cipior Patryk III B
  3. Kowal Piotr I F
  4. Binek Paweł III C
  5. Ciemny Karol III C
  6. Siemiątkowski Jędrzej III E
  7. Gudwiłowicz Oskar III E
  8. Kokulewski Arnold III F
  9. Nadstoga Damian III F
  10. Karpiński Oskar III F
  11. Sławiński Krzysztof III F

Dziewczęta - II miejsce drużynowo

  1. Jacyno Klaudia III A
  2. Patelak Adrianna III A
  3. Grochowska Zuzanna III B
  4. Śliwa Maja III B
  5. B róż Małgorzata III B
  6. Kiewlicz Katarzyna III C
  7. Gadomska Agnieszka III C
  8. Stefańczyk Julia III C
  9. Skibińska Laura II B
  10. Kos Marta I B
  11. Wichlińska Monika I E
  12. Sarwa Marcelina I F

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze
65-552 Zielona Góra,
ul. Zachodnia 63
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Rok szkolny 2011/2012