Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Stypendium Prezydenta Miasta w roku szkolnym 2012/2013 dla Kacpra Puchacewicza

Galeria zdjęć

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2012/2013

Dyplomy
Wyniki egzaminu gimnazjalnego


Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2012/2013
  • Kacper Puchacewicz - kl. III f

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2012/2013
  • Felicja Owieczko - kl. II c - 6,00
  • Monika Gulewicz - kl. I c - 5,76
  • Justyna Burchardt - kl. II f - 5,73
  • Anna Wyporska - kl. II f - 5,73

Najlepsze wyniki w szkole egzaminu gimnazjalnego 2013
  1. Kacper Puchacewicz (kl. III f) - 161 pkt
  2. Jakub Adamczak (kl. III f) - 157 pkt
  3. Aleksandra Leszczyńska (kl. III e) - 149 pkt

Wyniki konkursów przedmiotowych:

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

  • laureat - Adamczak Jakub - kl. III f
  • laureatka - Burchardt Justyna - kl. II f
  • laureat - Puchacewicz Kacper - kl. III f
  • finalista - Ostapczuk Jakub - kl. II f

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

  • laureat - Puchacewicz Kacper - kl. III f
  • laureatka - Zaleska Zuzanna - kl. III f
  • finalistka - Polak Martyna - kl. III e

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

  • laureat - Puchacewicz Kacper - kl. III f
  • finalistka - Burchardt Justyna - kl. II f
  • finalista - Ostapczuk Jakub - kl. II f

Konkurs Przedmiotowy z Geografii

  • laureat - Puchacewicz Kacper - kl. III f
  • finalista - Rupiński Piotr - kl. III d

Konkurs Przedmiotowy z Historii

  • laureat - Puchacewicz Kacper - kl. III f
  • finalista - Rupiński Piotr - kl. III d
  • finalistka - Stasińska Weronika - kl. III d

Konkurs Przedmiotowy z J. Polskiego

  • finalista - Rupiński Piotr - kl. III d
  • finalistka - Wyporska Anna - kl. II f

Konkurs Przedmiotowy z J. Angielskiego

  • finalista - Ostapczuk Jakub - kl. II f
  • finalista - Sacha Andrzej - kl. III e

Projekt : "XIX Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży"
organizator - Kancelaria Sejmu RP we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ośrodkiem Rozwoju Edukacji oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej
  • laureatka, posłanka na XIX Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży – Felicja Owieczko - kl. II c
  • laureatka, posłanka na XIX Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży – Anna Walczak - kl. II c

XXIV Międzynarodowy Konkurs „Matematyka bez granic”
  • II miejsce w regionie i VI w Polsce zajęła klasa 3f

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
  • wynik bardzo dobry:
    • Justyna Burchardt - kl. II f
    • Symeon Gałka -kl. I f
  • wyróżnienie:
    • Jakub Adamczak - kl. III f
    • Patryk Pantke - kl. III c
    • Jan Kolbuszewski - kl. III e
    • Emil Klonowski - kl. III f
    • Maksymilian Urbanowicz - kl. III e
    • Jakub Ostapczuk - kl. II f
    • Michał Arkit - kl. I c
    • Hanna Maruchniak - kl. I b
    • Karolina Szyszka - kl. I b
    • Maciej Witkowski - kl. I b
    • Monika Gulewicz - kl. I c

XXIX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
organizator: Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Słupsku
  • wyróżnienie - Weronika Łada - kl. III b

„Poszukiwany Poszukiwana”, III edycja konkursu organizowanego pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubuskiego, Marszałka Województwa Lubuskiego i Lubuskiego Kuratora Oświaty. 
organizator: Akademia Aktywności Młodych FAM
  • „Lubuski Wolontariusz roku szkolnego 2012/2013” - Daniel Ćwierucki - kl. III f

X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów
  • finalista - Dariusz Tomczyk – kl. II e
  • etap wojewódzki - Krzysztof Lindenberg – kl. III e

IV Edycja Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego "MAT-TUR"
  • I miejsce i uzyskanie tytułu "Matematycznego Tura roku 2013" - zespół w składzie:
    • Kacper Puchacewicz - kl. III f
    • Jakub Adamczak -kl. III f
    • Jan Kolbuszewski - kl. III e

Klub Młodych Matematyków „Pitagoras”
  • Turnieje Zespołowe:
    • I miejsce - zespół FERMAT - kl. III
    • III miejsce – zespół TWORZĄCA - kl. II
  • Turniej Mistrzów KMM „Pitagoras”:
    • Klasy III:
      • I miejsce i srebrny medal – Kacper Puchacewicz - kl. III f
      • III miejsce – Jakub Adamczak - kl. III f
    • Klasy II:
      • II miejsce – Jakub Ostapczuk - kl. II f

XVI Zielonogórska Edycja Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra 
organizator - Fundacja "Świat na tak", ODN w Zielonej Górze
  • laureat – Daniel Ćwierucki - kl. III f

Konkurs poetycki „Miłość niejedno ma imię”
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • wyróżnienie - Weronika Łada - kl. III b
  • wyróżnienie - Karolina Krasińska - kl. I e

Mistrzostwa Miasta w „SUDOKU”2

II miejsce - zespół G7 w składzie:

  • Felicja Owieczko - kl. II c
  • Kamil Nahorski - kl. II e
  • Michał Arkit - kl. I c

III edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Niemieckiego „Das Berufe-Quiz”
organizator: Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze

II miejsce - reprezentacja G7 w składzie:

  • Felicja Owieczko - kl. II c
  • Natalia Puciłowska - kl. II f
  • Paweł Skibiński - kl. II d

Konkurs "Wiedzy i umiejętności przedmedycznych" realizowany w ramach programu profilaktycznego GIMNAZJADA "Słoneczniej"
organizatorzy:Fundacja "Bezpieczne Miasto", Urząd Miasta Zielona Góra, Uniwersytet Zielonogórski, Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze

I miejsce drużyny ratowniczej w składzie:

  • Natalia Tomków - kl. III a
  • Hanna Januszek - kl. III d
  • Daniel Ćwierucki - kl. III f

XXI Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

I miejsce w kategorii Szkół Gimnazjalnych drużyny ratowniczej w składzie:

  • Natalia Tomków - kl. III a
  • Daniel Ćwierucki - kl. III f

Pierwsze Zielonogórskie Dyktando z Języka Niemieckiego
  • III miejsce - Felicja Owieczko - kl. II c

XI Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła II
organizatorzy: Klub Inteligencji Katolickiej i Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze
  • laureatka – Katarzyna Rymaszewska - kl. III b
  • laureatka – Hanna Maruchniak - kl. I b

Lubuska Gala Teatralna PRO ARTE 2013 - finał wojewódzki
organizatorzy: Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Międzyrzecki Ośrodek Kultury
  • laureat – TEATR BEZ GRANIC w składzie:
    • Katarzyna Rymaszewska - kl. III c
    • Monika Gulewicz - kl. I c
    • Kinga Iwan - kl. II c
    • Małgorzata Kasperska - kl. I e
    • Lidia Mierzyńska - kl. I d
    • Natalia Oliasz - kl. I d
    • Kamil Ochota - kl. I e
    • Paweł Skibiński - kl. II d
  • opiekun grupy teatralnej: pani Kamila Winkler

Eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego  
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • laureatka (nominowana do finału wojewódzkiego) - Wiktoria Nowakowska - kl. II c
  • laureatka (nominowana do finału wojewódzkiego) - Katarzyna Rymaszewska - kl. III b
  • wyróżnienie - Hanna Maruchniak - kl. I b
  • wyróżnienie - Oliwia Bzowy - kl. I d
  • wyróżnienie - Patrycja Nowicka - kl. III d

Mistrzostwa Polski młodzików – mały memoriał Janusza Kusocińskiego
Klub: ZLKL Zielona Góra
  • wicemistrz kraju w skoku o tyczce - Michał Łado kl. III d

Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Moje marzenie”
  • laureatka – Kamila Kolenda - kl. III f

Publikacja wierszy w tomiku „Ukołysz do snu” wydanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • Patrycja Barańczak - absolwentka
  • Natalia Krynicka - absolwentka

Autunaliowy Turniej Jednego Wiersza
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • wyróżnienie – Katarzyna Rymaszewska - kl. III b
  • wyróżnienie – Aleksandra Drapikowska - kl. II a

VII Konkurs poetycki „O pióro Asnyka”
organizator: Gimnazjum nr 2 w Zielonej Górze
  • wyróżnienie – Paula Skowrońska - kl. I b

XXI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (etap rejonowy)
  • III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych - Emilia Kubacka -kl. III b

XXI Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża
- etap okręgowy III miejsce w kategorii Szkół Gimnazjalnych
  • drużyna w składzie:
    • Natalia Tomków - kl. III a
    • Daniel Ćwierucki - kl. III f

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce - skład reprezentacji:
    1. Kaczmarek Marcelina
    2. Ślęzak Aleksandra
    3. Ślęzak Kasia
    4. Cieścik Agata
    5. Głuska Monika
    6. Pypka Kasia
    7. Komisarek Natalia
    8. Świekatowska Zuzia
    9. Kowalska Natalia

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Szkół Gimnazjalnych
  • III miejsce - skład reprezentacji:
    1. Kierzek Jacek - kl. III F
    2. Urbański Jakub - kl. II B
    3. Stadnik Miłosz - kl. III F

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Szkół Gimnazjalnych
  • VI miejsce - skład reprezentacji:
    1. Jabłońska Amanda - kl. II C
    2. Nowicki Dawid - kl. I C
    3. Rzepski Patryk - kl. II A
    4. Kuźnik Mateusz - kl. II A

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze
65-552 Zielona Góra,
ul. Zachodnia 63
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Rok szkolny 2012/2013