Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2015/2016

 1a  1b

klasa I a
z wychowawczynią

  • Łuczak Stanisław - 5,57
  • Szkudlarek Rozalia - 5,21
  • Walkowiak Zuzanna - 5,14
  • Pawlicka Wiktoria - 5,00
  • Krzyżanowska Jadwiga - 4,93
  • Świdkiewicz Kinga - 4,93
  • Żylicz Sabina - 4,93
  • Owieczko Mateusz - 4,92
  • Kaczmarek Szymon - 4,86
  • Kowalczyk Marysia - 4,86
  • Wadecka Kinga - 4,86

klasa I b
z wychowawczynią

  • Włodarczak Jagoda - 5,38
  • Nieborak Maria - 4,85
  • Ryś Wiktoria - 4,92

 1c

 1d

klasa I c
z wychowawcą

  • Chutko Maciej - 5,54
  • Skorek Zuzanna - 5,23
  • Korumna Paula - 4,75
  • Jatczak Kuba - 4,77
  • Lisowska Klaudia - 4,85
  • Kucharski Patryk - 4,77

klasa I d
z wychowawczynią

  • Szłapka Jakub - 5,33
  • Banaszkiewicz Kornelia - 5,07
  • Mazurczak Marek - 5,07
  • Przygrodzki Dawid - 5,00
  • Kęsik Kamil - 4,92
  • Niedziela Kuba - 4,84
  • Orłowski Jędrzej - 4,84
  • Szarłowicz Michał - 4,83
  • Nowacki Wojciech - 4,75

 1e

 1f

klasa I e
z wychowawczynią

  • Habura Szymon - 5,46
  • Gulewicz Michał - 5,23
  • Koturbasz Adrian - 5,23
  • Małysa Dominik - 5,23
  • Nowak Martyna - 5,23
  • Nowakowski Ignacy - 5,15
  • Podstawski Piotr - 5,15
  • Dembiecka Pola - 4,82
  • Ukleja Wiktoria - 4,77

klasa I f
z wychowawczynią

  • Gidaszewska Paula - 5,92
  • Bielawa Anna - 5,85
  • Walczyńska-Góra Sara - 5,58
  • Dobrowolska Julia - 5,38
  • Gawrysiak Kalina - 5,17
  • Kuprowska Anna - 5,15
  • Kapała Kalina - 5,23
  • Dudziak Aleksandra - 5,00
  • Dydak Dominika - 4,92
  • Skrzypczak Aleksandra - 4,92
  • Adamowicz Jakub - 4,77
 2a  2b

klasa II a
z wychowawcą

  • Dolata Kamila - 5,07
  • Świca Maciej - 5,01
  • Łężak Maciej - 4,86

klasa II b
z wychowawczynią

  • Konieczna Klaudia - 5,20
  • Rusińska Zofia - 4,85
 2c  2d

klasa II c
z wychowawcą

  • Sobków Aleksandra - 5,67
  • Borek Olivia - 5,53
  • Kaja - 5,33
  • Cęcek Alicja - 5,21
  • Waszkowiak Liwia - 5,20
  • Mazuro Wiktoria - 5,20
  • Cichowska Paulina - 5,14
  • Rupieta Iga - 5,00
  • Bednarczuk Kinga - 4,87

klasa II d
z wychowawczynią

  • Krynicki Andrzej - 5,20
  • Biliński Michał - 5,13
  • Ząbek Tomasz - 5,00
  • Brucha Alicja - 4,87
  • Raczyński Krzysztof - 4,87
  • Sikacki Michał - 4,87
  • Olszewska Adriana - 4,80
 2e  2f

klasa II e
z wychowawcą

  • Legieta Katarzyna - 5,53
  • Napierała Adrianna - 5,20
  • Woltyńska Martyna - 5,13
  • Hryniewiecka Julia - 5,07
  • Sokołowska Klaudia - 5,07
  • Witucka Dominika - 5,07
  • Zaremba Ada - 5,00
  • Dulski Adam - 5,00
  • Gawara Maciej - 4,93
  • Bystrzyńska Zuzanna - 4,93
  • Boska Anna - 4,87
  • Myśliwiec Paweł - 4,87
  • Grynkiewicz Oliwia - 4,87
  • Schmeling Julia - 4,80
  • Kostyło Julia - 4,77

klasa II f
z wychowawczynią

  • Jarzyna Dominika - 5,79
  • Jarzyma Oskar - 5,60
  • Weltrowski Nikodem - 5,33
  • Tarwacki Kamil - 5,20
  • Perzyńska Julia - 4,93
  • Jarosińska Maja - 4,80
  • Kaczmarek Julia - 4,80
  • Anders Katarzyna - 4,79
 3a  3b

klasa III a 

  • Siuda Kamila - 5,94
  • Mamczur Antonina - 5,94
  • Majka Dominika - 5,78
  • Stasińska Tamara - 5,44
  • Zelek Martyna - 5,22
  • Trębska Weronika - 5,22
  • Słowikowska Oliwia - 5,17
  • Ostrowski Tomasz - 4,89
  • Matras Adam - 4,77

klasa III b

  • Gądek Łukasz - 5,61
  • Niedobecka Oliwia - 5,15
  • Nowak Wiktoria - 5,00
  • Chromik Jan - 4,92
  • Wasilewska Katarzyna - 4,91
  • Żarnowska Natalia - 4,78
  • Wachnik Anna - 4,76
 3c  3d

klasa III c
z wychowawczynią

  • Kapusta Natalia - 5,89
  • Adamczak Dominika - 5,72
  • Rzyman Aleksandra - 5,59
  • Kupczyk Milena - 5,56
  • Kowalczyk Dominika - 5,39
  • Weiss Magdalena - 5,33
  • Wojciechowska Hanna - 5,29
  • Pasek Karolina - 5,22
  • Konkol Olga - 5,06
  • Kapała Dawid - 5,00
  • Królak Elwira - 4,94
  • Brzostowska Joanna - 4,89
  • Kieliszewska Aleksandra - 4,89
  • Szuba Piotr - 4,83
  • Barczyńska Laura - 4,78
  • Kamińska Julia - 4,78
  • Kapała Maciej - 4,78

klasa III d
z wychowawczynią

  • Dziubałka Katarzyna - 5,22
  • Walków Emilia - 4,89
  • Tyliszczak Kinga - 4,78
  • Stalka Angelika - 4,78
 3e  3f

klasa III e

  • Świgło Jakub - 5,00
  • Buzuk Patrycja - 5,00
  • Sołtys Igor - 4,94
  • Wierzbowska Natalia - 4,89
  • Całka Jędrzej - 4,82

klasa III f

  • Zaborniak Dominik - 5,56
  • Mazepa Monika - 5,33
  • Malinowska Weronika - 5,28
  • Pieślak Katarzyna - 5,06
  • Wojtczak Karolina - 4,94
  • Forgel Martyna - 4,89
  • Haupe Julia - 4,89
  • Suszyńska Amanda - 4,78

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Rok szkolny 2015/2016 Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2015/2016