Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2016/2017
Galeria zdjęć
Dyplomy
Wyniki egzaminu gimnazjalnego


Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017
  • Kamil Doganowski - kl. III d

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2016/2017
  1. Dominika Jarzyna - kl. III f - 5,89
  2. Paula Gidaszewska - kl. II f - 5,87
  3. Oskar Jarzyna - kl. III f - 5,83

Najlepsze wyniki w szkole egzaminu gimnazjalnego 2017
  1. Dominika Jarzyna (kl. III f), Oskar Jarzyna (kl. III f)  i Adam Dulski (kl. III e) - 154 pkt.
  2. Katarzyna Legieta (kl. III e) i Andrzej Krynicki (kl. III d)  - 152 pkt.
  3. Kamil Doganowski (kl. III d) i Kamil Tarwacki (kl. III f) - 150 pkt.

Wyniki konkursów przedmiotowych:
Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego
  • laureat - Kamil Doganowski - kl. III d
  • laureat - Matthieu Lenglain - kl. III b
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
  • laureat - Krystian Forgel - kl. II a
Konkurs Przedmiotowy z Biologii
  • laureatka - Katarzyna Legieta - kl. III e
  • finalistka - Adrianna Napierała - kl. III e
  • finalista - Oskar Jarzyna - kl. III f
  • finalistka - Anna Kimstacz - kl. III f
Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
  • laureat - Kamil Doganowski - kl. III d
Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
  • finalistka - Katarzyna Legieta - kl. III e
  • finalistka - Danuta Macioszek - kl. I d
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
  • finalista - Oskar Jarzyna - kl. III f
Konkurs Przedmiotowy z Historii
  • finalista - Michał Biliński - kl. III d
  • finalistka - Jadwiga Krzyżanowska - kl. II a
  • finalista - Maksymilian Grązka - kl. III e
Konkurs Przedmiotowy z Geografii
  • finalista - Andrzej Krynicki - kl. III d

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
  • wynik bardzo dobry:
    • Hanna Kłosińska  - kl. I f
  • wyróżnienia:
    • Michał Szarłowicz  - kl. II d
    • Szymon Słotwiński - kl. I f
    • Sara Walczyńska-Góra - kl. II f
    • Danuta Macioszek - kl. I d
    • Kamil Doganowski  - kl. III d
    • Oskar Jarzyna  - kl. III f
    • Andrzej Krynicki  - kl. III d
    • Michał Wędzikowski  - kl. III d

Turniej Mistrzów KMM "Pitagoras" kl. I
  • I miejsce i brązowy medal - Szymon Słotwiński  - kl. I f
  • II miejsce - Hanna Kłosińska  - kl. I f
  • I miejsce zespołowo - Zespół SYMETRIA

Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Miłość niejedno ma imię"
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • nagroda- Liwia Waszkowiak - kl. III c
  • wyróżnienie - Olivia Borek - kl. III c
  • wyróżnienie - Anna Bielawa - kl. II f

Konkurs Biblijny
  • finalista - Kacper Sidor - kl. III b
  • finalistka - Stanisław Łuczak - kl. II a

XX Zielonogórska Edycja Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra
organizatorzy: Fundacja "Świat na tak", ODN w Zielonej Górze
  • laureatka - Wiktoria Kozioł  - kl. III c

XXVIII Międzynarodowy Konkurs "Matematyka bez granic"
  • w pionie klas gimnazjalnych
    II miejsce w regionie, III miejsce w kraju - klasa III d

Autunaliowy Turniej Jednego Wiersza
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • wyróżnienie - Paula Gidaszewska - kl. II f
  • wyróżnienie - Anna Bielawa - kl. II f
  • nagrody specjalne przyznane przez p. Magdalenę Łazar (wokalistkę zespołu Łazar&Massier):
    Aleksandra Sobków - kl. III c, Paula Gidaszewska - kl. II f, Anna Bielawa - kl. II f

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "RÓŻE – FIOLETY – TURKUSY"
organizator: Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze
  • nagroda - Lena Chromicz - kl. I a
  • wyróżnienie - Nina Chromicz - kl. I a

Konkurs na recenzję filmu "Młodzieżowy remanent historii filmu"
organizator: Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące "Szkoła Myślenia Twórczego" w Zielonej Górze.
  • II miejsce - Danuta Macioszek - kl. I d

Wojewódzki konkurs plastyczno-językowy "Découvrez d’autres pays francophones"
  • I miejsce - Nina Chromicz i Lena Chromicz - kl. I a
  • II miejsce - Paula Gidaszewska - kl. II f
  • wyróżnienie - Klaudia Konieczna - kl. III b
  • wyróżnienie - Kornelia Banaszkiewicz - kl. II d
  • wyróżnienie - Magdalena Piestrzyńska - kl. II d

XXV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (etap rejonowy)
  • VI miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych - Katarzyna Anders - kl. III f

XI Konkurs Poetycki „O pióro Asnyka”
organizator: Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze
  • laureatka - Aleksandra Sobków - kl. III c

XI Międzygimnazjalny Konkurs SK PCK z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy "W drogę ruszam z głową"
organizator: Zespół Szkół Zawodowych PBO w Zielonej Górze, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Zielona Góra
  • III miejsce - drużyna w składzie:
    Zuzanna Zając (kl. III d), Kacper Georgiczuk (kl. III f)

XXV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
organizator: Lubuski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze
  • II miejsce - drużyna w składzie:
    Zuzanna Zając (kl. III d), Kacper Georgiczuk (kl. III f)

Ogólnopolska Kampania Profilaktyczno-Edukacyjnej "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
  • wyróżnienie - Weronika Słodkowska - kl. II e

Konkurs Literacki dla szkół gimnazjalnych "Wykluczenie – problem współczesnego świata"
organizator: I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze
  • wyróżnienie - Anna Bielawa - kl. II f

Konkurs Literacki "Baju baju" na najpiękniejszą bajkę pozbawioną elementów przemocy pod przewodnictwem
organizator: Gimnazjum nr 7 im. UNICEF w Zielonej Górze
  • laureatka - Michalina Piątkowska - kl. III f
  • wyróżnienie - Aleksandra Szymerowska - kl. I f
  • wyróżnienie - Weronika Słodkowska - kl. II e

Konkurs młodych talentów "Czas na Blask"
organizator: Europejskie Liceum im. Dr. Rahn
  • wyróżnienie - Paweł Kozinoga (kl. II e), Dominik Małysa (kl. II e)

Konkurs plastyczny "Pielęgnujmy tradycje i symbole chrześcijańskie" (szopka bożonarodzeniowa)
organizator: Stowarzyszenie Pro Cultura et Musica
  • wyróżnienie:
    • Konrad Kubiak (kl. I e) i Hubert Krawiec (kl. I e)

Konkurs plastyczny "Pielęgnujmy tradycje i symbole chrześcijańskie" (palma wielkanocna)
organizator: Stowarzyszenie Pro Cultura et Musica
  • I miejsce - Sara Doumbia i Weronika Bakan - kl. III c
  • wyróżnienie: zespół z klasy I e w składzie: Konrad Kubiak, Hubert Adam Podlak, Wiktoria Rusińska, Agata Skrzydlewska

Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej dziewcząt
organizator: MOSiR
  • III miejsce
    • Agata Michalak - kl. III a
    • Klaudia Rapacz - kl. III a
    • Kaja Kowalska - kl. III c
    • Dominika Witucka - kl. III e
    • Liwia Waszkowiak - kl. III c
    • Adrianna Olszewska - kl. III d
    • Wiktoria Szadzianiec - kl. II c
    • Aleksandra Skrzypczak - kl. II f
    • Katarzyna Salwerowicz - kl. II e

Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej Chłopców
organizator: MOSiR
  • I miejsce
    • Dominik Małysa - kl. II f
    • Daniel Mirończyk-Leśniak - kl. III b
    • Michał Mirończyk - kl. III f
    • Kacper Charytoniuk - kl. III b
    • Mikołaj Kolenda - kl. III f
    • Szymon Habura - kl. II e
    • Patryk Jańczewski - kl. III d
    • Jakub Jatczak - kl. III c
    • Bartosz Morkowski - kl. II f
    • Hubert Bosiuk - kl. I c
    • Szymon Słoniowski  - kl. I c
    • Maximilian Hinrichs - kl. I c

Mistrzostwa Miasta w piłce ręcznej Chłopców
organizator: MOSiR
  • II miejsce
    • Oskar Tatarynowicz - kl. III a
    • Spartak Haczatrian - kl. III a

Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym
organizator: MOSiR
  • II miejsce
    • Wojciech Asienkiewicz - kl. II f

Mistrzostwach Miasta w LA
organizator: MOSiR
  • I miejsce - Nicola Horbacz - kl. III e (bieg na 1500 m)
  • II miejsce - Natasza Tomońska - kl. II b (biegi przełajowe - 1000 m)
  • II miejsce - Sandra Jacyno - kl. II f (pchnięcie kulą)
  • II miejsce - Kornelia Kubczyk - kl. II b (bieg na 300 m)
  • III miejsce - Julia Hryniewiecka - kl. III f (bieg na 100 m)
  • III miejsce - Nicola Horbacz - kl. III e (bieg na 1500 m)
  • III miejsce - Nicola Horbacz - kl. III e (biegi przełajowe - 300 m)
  • III miejsce - Liwia Waszkowiak - kl. III c (trójskok)
  • III miejsce - Liwia Waszkowiak - kl. III c (trójskok)
  • III miejsce - Dominika Witucka - kl. III e (rzut oszczepem)
  • III miejsce - Kinga Lembowicz - kl. III a (rzut dyskiem)
  • III miejsce - Iwo Warszawski - kl. III a (rzut dyskiem)
  • IV miejsce - dziewczęta (punktacja zespołowa w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w LA)
  • II miejsce - dziewczęta z klas III (sztafeta 4x100 m)
  • III miejsce - dziewczęta z klas I-II (sztafeta 4x100 m)
  • III miejsce - dziewczęta (biegi przełajowe)
  • IV miejsce - dziewczęta (sztafetowe biegi przełajowe)

XXIII POLISH OPEN CHAMPIONSHIP & CHAMPION CUP 2017
  • Mistrzowie Polski w kategorii: Junior II (U16) OPEN STANDARD - Wiktor Purczyński (kl. II e) i Alicja Staśkiewicz
  • Mistrzowie Polski w kategorii: Junior II (U16) OPEN COMBINATION 10T - Wiktor Purczyński (kl. II e) i Alicja Staśkiewicz

Konwaliowy Turniej Tańca
  • I miejsce - Wiktor Purczyński - kl. II e
  • II miejsce - Oliwia Rogowska - kl. II e

Polish Open Championship 2016
  • I miejsce - Wiktor Purczyński - kl. II e
  • II miejsce - Oliwia Rogowska - kl. II e

German Open Championship 2016
  • I miejsce - Wiktor Purczyński - kl. II e

Gwiazdkowy Turniej Tańca
  • I miejsce - Wiktor Purczyński - kl. II e

IV OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina - Maestro 2016
  • II miejsce - Ignacy Nowakowski - kl. II e

XIV TTT o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej
  • I miejsce - Ignacy Nowakowski - kl. II e

V Zielonogórski Bieg Jeża
  • I miejsce - Paweł Kozinoga - kl. II e

V Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego (pistolet pneumatyczny juniorów młodszych-open
  • I miejsce - Maja Jarosińska - kl. III f

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym
  • złoty medal - Maja Jarosińska - kl. III f
  • srebrny medal - Maja Jarosińska - kl. III f

Międzynarodowy Turniej - Cottbus 2017
  • III miejsce w biegu na 800 m- Paweł Kozinoga - kl. II e

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze
65-552 Zielona Góra,
ul. Zachodnia 63
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Rok szkolny 2016/2017