Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2016/2017

 1a  1b

klasa I a
z wychowawczynią

  • Chromicz Nina - 5,38
  • Chromicz Lena - 4,92
  • Kosowicz Martyna - 4,77
  • Lewicka Karolina - 4,77
  • Rosłanowska Olga - 4,77

klasa I b
z wychowawcą

  •  Hirsch Nikola - 5,38
  • Jurasek Zuzanna - 4,92
  • Poźniak Maciej - 4,77
  • Najbert Wiktoria - 4,75

 1c

 1d

klasa I c
z wychowawczynią

  • Dolczewska Julia - 5,38
  • Krukowska Martyna - 5,31
  • Tyrka Mateusz - 5,38
  • Stech Aleksandra - 4,77
  • Zielińśki Mateusz - 4,85

klasa I d
z wychowawczynią

  • Zelek Hanna - 5,46
  • Macioszek Danuta - 5,41
  • Kowalski Jacek - 5,33
  • Gaweł Dominika - 5,3
  • Grzesiak Bartosz - 5,23
  • Arabski Grzegorz - 4,92
  • Jaskuła Hubert - 4,92
  • Łukasik Dominik - 4,76
  • Midzio Martyna - 4,76

 1e

 1f

klasa I e
z wychowawczynią

  • Bemka Anna - 5,23
  • Surman Paulina - 5,07
  • Kwaśniewska Urszula - 5,00
  • Szatkowska Pola - 5,00
  • Skrzydlewska Agata - 4,92
  • Kaczmarek Natalia - 4,84
  • Rusińska Wiktoria - 4,84
  • Łukaszenko Jakub - 4,76

klasa I f
z wychowawczynią

  • Słotwiński Szymon - 5,46
  • Nowicka Aleksandra - 5,46
  • Grzeczkowicz Joanna - 5,38
  • Łysiak Marta - 5,31
  • Guzielak Oliwia - 5,23
  • Nowak Martyna  - 5,08
  • Frątczak Hanna - 5,00
  • Kasperowicz Zofia - 5,00
  • Kłosińska Hanna - 5,00
  • Kołtko Paula - 5,00
  • Kołodziejczak Jakub - 4,92
  • Mówka Mikołaj - 4,85
 2a  2b

klasa II a
z wychowawczynią

  • Szkudlarek Rozalia - 5,46
  • Łuczak Stanisław - 5,06
  • Wadecka Kinga - 5,06
  • Walkowiak Zuzanna - 5,06
  • Kowalczyk Maria - 4,93
  • Pawlicka Wiktoria - 4,93
  • Stach Maciej - 4,86
  • Świdkiewicz Kinga - 4,86
  • Zapotoczna Wiktoria - 4,86
  • Kaczmarek Szymon - 4,80
  • Osińska Natasza - 4,80
  • Krzyżanowska Jadwiga - 4,93

klasa II b
z wychowawczynią

  • Włodarczak Jagoda - 5,13
  • Ryś Wiktoria - 5,00
  • Demkowska Paulina - 4,93
  • Nieborak Maria - 4,87
  • Krynicka Klaudia - 4,80
 2c  2d

klasa II c
z wychowawcą

  • Chutko Maciej - 5,73
  • Skorek Zuzanna - 5,13

klasa II d
z wychowawczynią

  • Mazurczak Marek - 5,60
  • Szłapka Jakub - 5,21
  • Banaszkiewicz Kornelia - 5,00
  • Kęsik Kamil - 4,93
  • Orłowski Jędrzej - 4,93
  • Niedziela Kuba - 4,85
 2e  2f

klasa II e
z wychowawczynią

  • Habura Szymon - 5,47
  • Małysa Dominik - 5,47
  • Nowak Martyna - 5,33
  • Gulewicz Michał - 5,27
  • Podstawski Piotr - 5,27
  • Nowakowski Ignacy - 5,13
  • Kostrzyński Oskar - 5,07
  • Janion Filip - 4,93
  • Koturbasz Adrian - 4,93
  • Ukleja Wiktoria - 4,87
  • Maćkała Kacper - 4,80
  • Dembiecka Pola - 4,77

klasa II f
z wychowawczynią
 

  • Gidaszewska Paula - 5,87
  • Bielawa Anna - 5,80
  • Dobrowolska Julia - 5,47
  • Walczyńska-Góra Sara - 5,36
  • Dudziak Aleksandra - 5,27
  • Gawrysiak Kalina - 5,21
  • Skrzypczak Aleksandra - 5,21
  • Kapała Kalina - 5,40
  • Kuprowska Anna - 5,07
  • Blewoński Mikołaj - 4,93
  • Dydak Dominkia - 4,80
 3a  3b

klasa III a 
z wychowawcą

  • Dolata Kamila - 5,28
  • Świca Maciej - 5,28
  • Łężak Maciej - 5,00
  • Makowska Oliwia - 5,00
  • Pasierbska Malwina - 4,88
  • Rapacz Klaudia - 4,78

klasa III b
z wychowawczynią

  • Konieczna Klaudia - 5,28
  • Sidor Kacper - 5,18
  • Hajn Paula - 4,94
  • Rusińska Zofia - 4,88
  • Konarczak Dawid - 4,83
 3c  3d

klasa III c
z wychowawcą

  •  Borek Olivia - 5,54
  • Sobków Aleksandra - 5,38
  • Bednarczuk Kinga - 5,31
  • Kowalska Kaja - 5,31
  • Waszkowiak Liwia  - 5,31
  • Cęcek Alicja - 5,08
  • Cichowska Paulina  - 5,08
  • Rupieta Iga  - 5,00
  • Mazuro Wiktoria - 4,77

klasa III d
z wychowawczynią

  •  Biliński Michał - 5,33
  • Doganowski Kamil - 5,28
  • Krynicki Andrzej - 5,17
  • Ząbek Tomasz - 5,11
  • Olszewska Adriana - 4,94
  • Raczyński Krzysztof - 4,94
  • Wędzikowski Michał - 4,94
  • Chruściński Antoni - 4,89
  • Brucha Alicja - 4,83
  • Sikacki Michał - 4,83
 3e  3f

klasa III e
z wychowawcą
 

  • Legieta  Katarzyna - 5,77
  • Zaremba Ada - 5,28
  • Bystrzynska Zuzanna - 5,22
  • Hryniewiecka  Julia - 5,22
  • Napierała  Adrianna - 5,22
  • Witucka  Dominika - 5,22
  • Zimparow Natalia - 5,12
  • Gawara Maciej - 5,11
  • Kostyło  Julia - 5,11
  • Schmeling Julia - 5,11
  • Drobek Hubert - 5,11
  • Sokołowska  Klaudia - 5,05
  • Woltyńska Martyna - 5,05
  • Dzieliński Jakub - 4,94
  • Grynkiewicz  Oliwia - 4,94
  • Myśliwiec  Paweł - 4,94
  • Woźniak Julia - 4,94
  • Dulski Adam - 4,88
  • Boska Anna - 4,88
  • Malinowski Wiktor - 4,88
  • Kucharczyk Oliwia - 4,77
  • Horbacz Nikola - 4,77

klasa III f
z wychowawczynią

  • Jarzyna Dominika - 5,89
  • Jarzyna Oskar - 5,83
  • Anders Katarzyna - 5,24
  • Tarwacki Kamil - 5,17
  • Kaczmarek Julia - 5,11
  • Adam Aleksandra - 5,06
  • Jarosińska Maja - 5,06
  • Mirończyk Michał - 5,00
  • Perzyńska Julia - 5,00
  • Hrabska Nikola - 4,94
  • Kimstacz Anna - 4,94
  • Swacha Wiktor - 4,89
  • Atłachowicz Michał - 4,83
  • Męczywór Julia - 4,83
  • Piątkowska Michalina - 4,83
  • Georgiczuk Kacper - 4,78
  • Szkwarek Mikołaj - 4,78

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Rok szkolny 2016/2017 Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2016/2017