Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Galeria zdjęć
Dyplomy


Wyniki konkursów przedmiotowych:
Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
  • laureatka- Anna Bielawa - kl. III F
  • finalista - Stanisław Łuczak - kl. III A
  • finalistka - Iga Biegańska - kl. III B
  • finalista - Szymon Kaczmarek - kl. III A
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
  • laureat - Bartosz Juszczak - kl. III B
  • finalista - Jacek Kowalski - kl. II D
Konkurs Przedmiotowy z Biologii
  • finalistka - Julia Dobrowolska - kl. III F
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
  • finalista - Szymon Słotwiński - kl. II F
  • finalista - Michał Szarłowicz - kl. III D
  • finalistka - Sara Walczyńska-Góra - kl. III F
  • finalistka - Hanna Kłosińska - kl. II F
Konkurs Przedmiotowy z Geografii
  • finalista - Maciej Chutko - kl. III C

XXI Zielonogórska Edycja Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra
organizatorzy: Fundacja "Świat na tak", ODN w Zielonej Górze
  • laureatka - Paulina Olejarz  - kl. III B

XXVI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
organizator: Lubuski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze
  • IV miejsce - Zuzanna Leszczuk i Kornelia Banaszkiewicz - kl. III D

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
organizator: Oddział Rejonowy PCK w Zielonej Górze
  • V miejsce - Anna Kuprowska - kl. III F

Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs Recytatorski
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • wyróżnienie - Laura Grabowska - kl. III D
  • wyróżnienie - Filip Janion- kl. III E

"Solo i w duecie" - AUTUNALIA 2017
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • wyróżnienie - Dominik Małysa - kl. III E

Konkurs filmowy: Zdrowie psychiczne - zadbaj o nie
organizator: Fundacja "Ja, My, Oni"
  • I miejsce - Maria Kowalczyk - kl. III A

WDC AL Fred Astaire Cup 2017 (Paryż 2017)
  • III miejsce w kategorii do lat 16 w tańcach standardowych - Wiktor Purczyński (kl. III E) i Alicja Staśkiewicz

Mistrzostwa Świata WDC AL World Championships Balloroom (Paryż 2017)
  • VII miejsce w kategorii Junior U16 Standard - Wiktor Purczyński (kl. III E) i Alicja Staśkiewicz

Mistrzostwach Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich (Lublin 2017)
  • finaliści - Wiktor Purczyński (kl. III E) i Alicja Staśkiewicz

Mistrzostwach Polski PTT w 10 Tańcach (Sosnowiec 2017)
  • II miejsce - Wiktor Purczyński (kl. III E) i Alicja Staśkiewicz

Mistrzostwach Polski PTT w w tańcach standardowych (Łańcut 2017)
  • I miejsce w kategorii juniorów - Wiktor Purczyński (kl. III E) i Alicja Staśkiewicz

Puchar Świata (Wrocław 2017)
  • I miejsce w kategorii juniorów do lat 16 - Wiktor Purczyński (kl. III E) i Alicja Staśkiewicz

Mistrzostwa Holandii (Assen 2017)
  • XII miejsce w tańcach standardowych w kategorii juniorów do lat 16 - Wiktor Purczyński (kl. III E) i Alicja Staśkiewicz
  • XXX miejsce w tańcach latynow kategorii juniorów do lat 16 - Wiktor Purczyński (kl. III E) i Alicja Staśkiewicz

International Championships 2017 (Londyn 2017)
  • XV miejsce w kategorii juniorów do lat 16 - Wiktor Purczyński (kl. III E) i Alicja Staśkiewicz

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Rok szkolny 2017/2018