Zapraszamy do udziału w konkursie „Czy znasz swoje miasto?

W związku z obchodzonymi we wrześniu dniami Zielonej Góry biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu pod hasłem: „Czy znasz swoje miasto?”.

W łączniku szkoły znajduje się ekspozycja zdjęć, prezentujących okna budynków znajdujących się na terenie naszego miasta. Zadaniem uczestników konkursu jest podanie nazw pokazanych obiektów. Odpowiedzi należy udzielać na specjalnie przygotowanych kartach, które są do pobrania w bibliotece szkolnej. Konkurs potrwa do końca września, a więc jest okazja, aby udać się na spacer po Zielonej Górze i poszukać rozwiązań zadań.

Dla zwycięzców przewidziane są słodkie upominki!


 

01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Zapraszamy do udziału w konkursie „Czy znasz swoje miasto?”