Kup żonkile dla Hospicjum…

„Pola nadziei” to kampania edukacyjna, która ma na celu szerzenie idei hospicyjnej, propagowanie w społeczeństwie postaw altruistycznych, zachęcenie dzieci i młodzieży do praktycznego zaangażowania się w pomoc dla ludzi cierpiących, a także pozyskiwanie środków finansowych na zakup sprzętu medycznego, leków itp.

Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei na nowe życie. Wiosną, gdy zakwitną, mają nam przypominać o ludziach terminalnie chorych, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Członkowie Szkolnego Koła PCK, okazując solidarność z osobami nieuleczalnie chorymi oraz ich rodzinami, po raz kolejny zaangażowali się w rozprowadzanie cebulek żonkili. Można je kupić w holu szkoły i w ten sposób pomóc potrzebującym i chorym.

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji POLA NADZIEI

 

03
01 02

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Kup żonkile dla Hospicjum…