Biały kruk i czarna owca

 Od 22 października w bibliotece szkolnej podczas wszystkich przerw można wziąć udział w zabawie polegającej na rozpoznawaniu frazeologizmów. Uczestnicy losowo wybierają rysunki, z których muszą na zasadzie skojarzeń odczytać związki frazeologiczne. Zabawa cieszy się dużym powodzeniem, są uczniowie, którzy codziennie próbują swoich sił. Mamy nadzieję, że nie tylko z powodu cukierków J.

Zapraszamy do biblioteki wszystkich, a szczególnie tych, którzy jeszcze nie skorzystali z naszej propozycji.

Nauczyciele bibliotekarze: Joanna Chmielewska i Elżbieta Nowacka


01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Biały kruk i czarna owca