Czym jest adopcja wirtualna?

Wirtualna adopcja to comiesięczne wsparcie finansowe dla psa lub kota przebywającego
w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze oraz pomoc w znalezieniu mu nowego domu.

Jak zostać wirtualnym opiekunem?

Wirtualnym opiekunem może zostać każdy, kto wpłaca co miesiąc określoną kwotę na konto schroniska, bo chce pomóc wybranemu zwierzakowi, a nie może wziąć go do domu.

Ile to kosztuje?

Koszt utrzymania zwierzęcia:

• 50 zł miesięcznie za dużego pieska,
  • 30 zł miesięcznie za małego pieska,
  • 30 zł miesięcznie za kotka.

W jaki sposób wykorzystywane są pieniądze?

Pieniądze z wirtualnej adopcji przeznaczane są na zakup lekarstw, lepszej karmy, remont  i konserwację kojca, nową budę lub inne potrzeby zwierzęcia w schronisku.

Kto może zostać wirtualnym opiekunem?

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi, np. szkoła, klasa.

Co w zamian?

W zamian, oprócz wdzięczności naszej oraz wybranego przez Was zwierzaka, umieszczamy wiadomość o wirtualnej opiece na stronie internetowej schroniska oraz wieszamy na kojcu wybrańca tabliczkę z informacją o wirtualnej adopcji i darczyńcy.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Czym jest adopcja wirtualna?