„Ten tylko może być nauczycielem,
kto przez całe życie potrafi być uczniem”
Stefan Pacek

Dzień Nauczyciela na wesoło

Święto Edukacji Narodowej każdego roku jest obchodzone w naszym gimnazjum bardzo uroczyście. Nie inaczej stało się i tym razem.

23 października 2012 r. o godz. 14.30 w świetlicy rozpoczęła się wyjątkowa Rada Pedagogiczna, podczas której uzdolniona artystycznie młodzież zaprezentowała scenki z życia szkoły. Krótkie etiudy były przeplatane piosenkami w wykonaniu Pawła Skibińskiego z kl. 2d oraz Kingi Bundz, absolwentki G7. Następnie Wiktoria Nowakowska z kl. 2c wygłosiła monolog niesfornej uczennicy czekającej na powrót ojca z wywiadówki.

Program artystyczny został przyjęty przez widownię entuzjastycznie.

Na zakończenie spotkania przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu całej społeczności szkolnej złożyli dyrekcji i nauczycielom życzenia, a także podziękowali za wyrozumiałość, cierpliwość oraz pełną zaangażowania pracę.

Mamy nadzieję, że dobry humor będzie towarzyszył wszystkim, zarówno pedagogom, jak i uczniom, przez cały rok szkolny.

Zarząd SU


01 02
02 01
01 02

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Dzień Nauczyciela na wesoło