Zbliża się Dzień Życzliwości01

Szanowni Wychowawcy!
Drodzy Uczniowie!

Z okazji zbliżającego się Dnia Życzliwości pragniemy uhonorować najbardziej życzliwych uczniów oraz pracowników Gimnazjum nr 7.

W związku z tym prosimy wszystkie klasy o przeprowadzenie na godzinach wychowawczych głosowania i wytypowanie ze swojego grona jednej życzliwej osoby, a także wskazanie jednego życzliwego pracownika szkoły (niekoniecznie nauczyciela).

Wyniki wyborów należy przekazać wychowawcy świetlicy lub opiekunowi SU do 19.11.2012 r.

Uhonorowanie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się 21.11.2012 r. na długiej przerwie w świetlicy szkolnej. Już dziś zapraszamy na tę uroczystość osoby wybrane przez społeczność uczniowską!

Członkowie SU i Szkolnego Koła PCK

Przypominamy, że osoba życzliwa to taka, która:

• jest otwarta, uprzejma i serdeczna w stosunku do innych,
  • nie wywyższa się,
  • posiada umiejętność przyjaznego komunikowania się z otoczeniem,
  • lubi pomagać potrzebującym,
  • często się uśmiecha itp.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Zbliża się Dzień Życzliwości