Zostań "Zwierzolubem" - Psu na budę 2012

Materiały pochodzą ze strony www.schronisko.avx.pl

plakatW październiku bieżącego roku Stowarzyszenie Inicjatywa dla Zwierząt w Zielonej Górze rozpoczyna kolejną, dziewiątą już edycję akcji pomocowej „Psu na budę”. Celem tego przedsięwzięcia jest zbiórka karmy dla psów i kotów przebywających w zielonogórskim schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Dotychczasowe akcje, w których udział brała również młodzież lokalnych szkół i przedszkoli, przyczyniły się w znacznym stopniu do poprawy dobrostanu lokatorów schroniska. Mamy nadzieję, że w bieżącym roku akcja przyniesie równie dobre efekty.

Tym razem chcielibyśmy wprowadzić do niej niewielki element współzawodnictwa: szkoła lub przedszkole które zbierze najwięcej karmy, otrzyma tytuł „Szkoły Zwierzolubów 2012” wraz z okolicznościowym dyplomem oraz statuetką.

Całą akcję wraz z jej przebiegiem będziemy nagłaśniać na naszych stronach internetowych oraz w zielonogórskich mediach (prasa, radio, telewizja).

Na wszystkie pytania dotyczące akcji odpowiadamy w zielonogórskim schronisku dla bezdomnych zwierząt pod nr tel. 784 908 890 lub mailowo schroniskozg@gmail.com

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W załączniku do niniejszego pisma przedstawiamy regulamin akcji dla szkół i przedszkoli.

Prosimy serdecznie o zapoznanie młodzieży i dzieci z ideą naszej akcji oraz z dołączonym do niej regulaminem i o zachętę, by zechciały wziąć w niej udział – i my, i nasi schroniskowi podopieczni będziemy bardzo wdzięczni.

Pozdrawiamy gorąco

Załączniki:
Regulamin konkursu
Protokół przekazania karmy

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Zostań Zwierzolubem - Psu na budę 2012