michalakowie„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Podsumowanie akcji „Zostańcie Świętymi Mikołajami!”

Po raz kolejny Państwo Monika i Andrzej Michalakowie z Fundacji Charytatywnej POMOC POLAKOM NA KRESACH im. księdza doktora Henryka Mosinga zwrócili się do nas z prośbą o przeprowadzenie w szkole świątecznej zbiórki na rzecz polskich rodzin mieszkających na Ukrainie.

Każda klasa miała za zadanie przygotować paczkę zawierającą produkty z listy sporządzonej przez samych potrzebujących. Gimnazjaliści zostali również zapoznani z informacjami na temat sytuacji rodaków oraz otrzymali ich zdjęcia.

Zespoły klasowe w terminie dostarczyły do świetlicy szkolnej ogromne paczki. Znalazły się w nich produkty spożywcze, środki czystości, a także odzież, książki, sprzęt AGD, zeszyty i przybory szkolne.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i okazane serce. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów z klasy 2d oraz ich rodziców.

Koordynatorzy akcji:
Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło PCK

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Podsumowanie akcji - Zostańcie Świętymi Mikołajami!