„Każda epoka ma swe własne cele
I zapomina o wczorajszych snach”

Finał konkursu poetyckiego

12 grudnia 2012 r. w Klubie Gimnazjalisty Gimnazjum nr 2 w Zielonej Górze odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VII Konkursu poetyckiego „O pióro Asnyka”, którego organizatorem była p. Małgorzata Królak.

Młodych twórców z gimnazjów oraz szkół podstawowych oceniał zielonogórski artysta - Jarosław Dulęba. Wśród wyróżnionych uczniów znalazła się obiecująca poetka z naszego gimnazjum, Paula Skowrońska - uczennica klasy 1B.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Kwiatkowska

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Finał konkursu poetyckiego