Zielona Góra, 1 lutego 2013 r.


02ZAPROSZENIE

W imieniu całej społeczności Gimnazjum nr 7 im. UNICEF w Zielonej Górze
serdecznie zapraszamy wszystkich,
którym los najbardziej potrzebujących nie jest obojętny,
do wzięcia udziału w Gali Biznesu na Rzecz Dzieci
organizowanej 21 lutego 2013 r. o godz. 17.00 w naszej szkole.
Liczymy na Państwa obecność, bo razem możemy zrobić więcej!

Członkowie SU i wolontariusze

01


BiznesKlasa UNICEF – inwestycja w życie dzieci

W tym roku szkolnym bierzemy udział w projekcie edukacyjnym UNICEF – „BiznesKlasa UNICEF”, w ramach którego zdobywamy wiedzę na temat sytuacji dzieci w najbiedniejszych krajach świata oraz tego, jak można im pomóc.

Bardzo poruszył nas los milionów dzieci cierpiących z powodu niedożywienia, braku dostępu do czystej wody pitnej czy nieuczęszczania do szkoły. Chcielibyśmy zmienić tę sytuację, dlatego organizujemy Galę Biznesu na Rzecz Dzieci, podczas której zaprezentujemy gościom problemy, z jakimi borykają się mieszkańcy najbiedniejszych krajów świata.

Wydarzenie to będzie spotkaniem młodzieży z przedstawicielami świata biznesu, którym los dzieci na świecie nie jest obojętny. Podczas Gali zaprezentujemy Państwu skuteczną pomoc humanitarną organizowaną przez UNICEF.

Mamy nadzieję, iż tematyka Państwa zainteresuje i że zechcą Państwo zaangażować się w pomoc, uczestnicząc w spotkaniu oraz przekazując darowiznę na ratowanie życia dzieci.


03 04

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 BiznesKlasa UNICEF – inwestycja w życie dzieci