Konkurs na najładniejszą PALMĘ WIELKANOCNĄ dla klas I - III

Zadaniem uczniów jest wykonanie największej, najpiękniejszej lub najdziwniejszej palmy wielkanocnej.

• Wskazówki dotyczące sposobu wykonania palmy można uzyskać u p. Beaty Czerkawskiej (sala 13), w poniedziałki - godz. 13 – 15, we wtorki - godz. 14 – 16
  • Technika wykonania prac dowolna.
  • Gotowe prace należy złożyć w świetlicy szkolnej do 20. 03. 2013.
  • Nagrodzone zostaną 3 najładniejsze palmy wybrane spośród prac wykonanych przez uczniów klas I, II i III. Wezmą one udział w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie PRO CULTURA ET MUSIKA im. Edyty Stein w Zielonej Górze.

Patronat nad konkursem objęli:

Ks. Bp dr Stefan Regmunt, Biskup Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej oraz Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki.

Dla klas, które wykonają najpiękniejsze palmy organizator przewiduje cenne nagrody.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Konkurs na najładniejszą PALMĘ WIELKANOCNĄ dla klas I - III