Światowy Tydzień Mózgu

01W dniach 11-15 III 2013 kolejny raz będziemy obchodzić w naszej szkole Światowy Tydzień Mózgu. W związku z tym nauczyciele bibliotekarze oraz wychowawca świetlicy zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w przygotowanych konkursach, zabawach i warsztatach.

Od poniedziałku (11 marca) do piątku przeprowadzony zostanie konkurs pod hasłem „Rozruszaj szare komórki”. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie zagadek logicznych na arkuszach odpowiedzi, dostępnych w bibliotece szkolnej.

Chętni mogą zgłaszać swój udział w Szkolnym Teście Inteligencji o Złoty Kaganek Wiedzy i Umiejętności w bibliotece szkolnej do 13 marca 2013. O terminie uczestnicy zostaną poinformowani po zebraniu się grupy.

W poniedziałek i środę od godz. 14.30 oraz we wtorek o godz.13.30 będzie można wziąć udział w warsztatach pamięciowych, które poprowadzi p. Aldona Łada - wychowawca świetlicy.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Światowy Tydzień Mózgu