Najczęściej przychodzi nieproszona
(chociaż prosimy o nią zagubieni w codziennej krzątaninie)
Hałaśliwie domaga się pierwszeństwa w poukładanych skrzętnie myślach
(a przecież tak boimy się ciszy)
Plącze nam myśli i drogi
(chociaż chcemy się zgubić kiedy ścieżki wydeptane, te same - proste i nudne)...

Jarosław Dulęba

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Miłość niejedno ma imię” rozstrzygnięty!

12 marca 2013 r. o godzinie 18.00 w sali Hydro(za)gadka odbyła się XVI Biesiada Słowa, czyli finał konkursu poetyckiego „Miłość niejedno ma imię”.

Podczas spotkania zostały zaprezentowane najlepsze wiersze nadesłane przez gimnazjalistów z całej Polski. Znalazły się wśród nich teksty uczennic naszej szkoły. Jury wyróżniło Weronikę Ładę (3B) i Karolinę Krasińską (1E).

W programie artystycznym przygotowanym specjalnie na tę okazję wystąpili aktorzy teatru PiiiP. Biesiadę uświetnił młody wokalista - Paweł Ruszkowski, od lat zafascynowany poezją śpiewaną.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom oraz życzymy im kolejnych sukcesów!

Uczestnicy warsztatów literackich
wraz z opiekunem

06a 03
07 05a
06c 06b
p01 p02

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Miłość niejedno ma imię” rozstrzygnięty!