Znamy już „Perły Siódemki”!

01

W tym roku w wyjątkowy sposób obchodziliśmy Święto Kobiet. Już kilka dni wcześniej ogłosiliśmy wybory „Pereł Siódemki”. Postanowiliśmy uhonorować nietuzinkowe, szczególnie wyróżniające się przedstawicielki płci pięknej.

W gronie finalistek, które wytypowali chłopcy z poszczególnych klas, znalazły się następujące dziewczyny:

• Gabrysia Ziółkowska (1A),
  • Hania Maruchniak (1B),
  • Ewa Myśliwiec (1C),
  • Wiktoria Żybura (1D),
  • Paula Klein (1E),
  • Natalia Kozłowska (1F),
  • Kasia Ślęzak (2B),
  • Kalina Kryściak (2C),
  • Marta Kaczanowska (2D),
  • Laura Kalisz (2E),
  • Ola Bogusławska (2F),
  • Marta Kostańska (3A),
  • Paulina Michałowicz (3B),
  • Wiktoria Jacyno (3D),
  • Nikola Gałka (3E).

Wzięły one udział w sesji fotograficznej przygotowanej przez Klaudię Papińską (2E) i Pawła Skibińskiego (2D). Wystawę zdjęć gimnazjalistek mogliśmy podziwiać w holu szkoły.

Następnie odbył się drugi etap plebiscytu. Męska część naszej społeczności chętnie oddawała głosy na swoje faworytki. Rywalizacja była wyrównana. O wygranej zdecydowały niewielkie różnice głosów. Wyniki wyborów ogłosiliśmy podczas gali zorganizowanej 7 marca w świetlicy szkolnej. Na uroczystość zaprosiliśmy reprezentantki wszystkich klas. Oto przyznane przez nas tytuły i ich zdobywczynie:

• „PERŁA WŚRÓD GIMNAZJALISTEK KLAS I” - Hanna Maruchniak (1B),
  • „PERŁA WŚRÓD GIMNAZJALISTEK KLAS II” - Laura Kalisz (2E),
  • „PERŁA WŚRÓD GIMNAZJALISTEK KLAS III” - Marta Kostańska (3A).

Każda z dziewcząt otrzymała pamiątkowy dyplom, różę, a także symboliczną perłę.

Nie zapomnieliśmy również o „wyłowieniu” PERŁY z grona uczących nas pań.

„PERŁĄ WŚRÓD PEDAGOGÓW”, czyli nauczycielką najlepszą pod każdym względem, została pani Mariola Furtak. To dzięki niej chętnie przyswajamy wiedzę z historii i geografii.

Ponadto Samorząd Uczniowski nagrodził „PERŁĄ WŚRÓD DYREKTORÓW” panią Lidię Kocąkę oraz „PERŁĄ WŚRÓD WICEDYREKTORÓW” panią Annę Jarmolińską.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom!

Przedstawiciele SU:
Maciej Gorockiewicz (2E)
Marcin Mazgaj (2E)
Kacper Migacz (2E)
Krzysztof Głowacki (1A)

02

Sesja fotograficzna autorstwa Klaudii Papińskiej (2E) i Pawła Skibińskiego (2D).
pp01
pp01 pp01
pp01 pp01 pp01

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Znamy już „Perły Siódemki”!