„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest,
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Zbiórka żywności dla PCK

Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zwrócił się do nas z prośbą o zorganizowanie zbiórki żywności długotrwałej.

Szkolni wolontariusze jak zwykle nie zawiedli i zachęcili do udziału w przedsięwzięciu swoich rówieśników.

Zebrane produkty zostały wykorzystane do przygotowania wielkanocnych paczek dla podopiecznych PCK.

Wszystkim osobom zaangażowanym w przedświąteczną akcję serdecznie dziękujemy. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do uczniów sześciu klas: 3F, 3C, 3D, 3A, 2C, 1B oraz ich rodziców i wychowawców, a także do p. T. Kaźmierczaka.

Pamiętajmy, że dobro okazane drugiemu człowiekowi powraca do nas ze zdwojoną siłą!

Koordynatorzy:
A. Łada, M. Wojtyła

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Zbiórka żywności dla PCK