Certyfikat UNICEF

Miło nam poinformować, że Gimnazjum nr 7 im. UNICEF w Zielonej Górze otrzymało Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki za udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjno-społecznym „BiznesKlasa UNICEF”.

Na początku drugiego semestru zorganizowaliśmy warsztaty dla szkolnych wolontariuszy poświęcone sytuacji dzieci w krajach rozwijających się oraz galę, na którą zaprosiliśmy przedstawicieli świata biznesu.

Dzięki zaangażowaniu zaproszonych gości, rodziców, uczniów i wychowawców klas udało nam się zebrać środki na ratowanie życia dzieci. Na konto naszego patrona wpłaciliśmy kwotę w wysokości 1000 zł. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którym los innych ludzi nie jest obojętny.

Koordynatorzy: A. Łada, M. Wojtyła

gala dyplom

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Certyfikat UNICEF