„Światu
Ty mnie
Ja Tobie
Niosę w dłoniach serce…”

Uczeń klasy III f w gronie 8 najlepszych wolontariuszy w Zielonej Górze!

Daniel Ćwierucki został laureatem Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Uroczyste wręczenie złotych odznak, dyplomów i nagród odbyło się 6.05.2013 r. w sali ślubów zielonogórskiego ratusza. W imieniu Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego wszystkim wyróżnionym wolontariuszom serdecznie pogratulowała Pani Wiceprezydent Wioleta Haręźlak.

Cieszymy się, że nasz wychowanek został doceniony za bezinteresowną troskę o dobro innych, zaangażowanie w pracę na rzecz społeczności szkolnej oraz środowiska lokalnego, bo stanowi wzór do naśladowania nie tylko dla swoich rówieśników, ale również dla ludzi dorosłych.

Dzięki takim osobom jak Daniel świat wokół nas staje się lepszy, a na czyjejś twarzy znowu pojawia się uśmiech.

Opiekunowie: A. Łada, M. Wojtyła

Więcej informacji oraz zdjęć na stronie internetowej Urzędu Miasta

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Uczeń klasy III f w gronie 8 najlepszych wolontariuszy w Zielonej Górze!