X Wiosenny Konkurs Ortograficzny

01W jubileuszowym konkursie ortograficznym, zorganizowanym po raz kolejny przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze, udział wzięły 383 osoby. Uczniowie zmagali się w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, kl. I – III, szkoły podstawowe, kl. IV – VI oraz gimnazja.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 25 kwietnia, o godz. 17.00 w Mediatece Szklana Pułapka w Palmiarni. Wśród laureatów w kategorii gimnazja znalazła się nasza uczennica Aleksandra Dolczewska z klasy 1B. Natomiast Kacper Puchacewicz z klasy 3F otrzymał wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom biorącym udział zarówno na etapie eliminacji szkolnych, jak i w wielkim finale, dziękujemy za chęć i wolę zgłębiania tajników ortografii, zapraszamy też do kolejnych zmagań za rok. A Oli i Kacprowi składamy WIELKIE GRATULACJE i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół przedmiotowy języka polskiego

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 X Wiosenny Konkurs Ortograficzny