TEATR BEZ GRANIC laureatem finału wojewódzkiego Lubuskiej Gali Teatralnej PRO ARTE 2013

TEATR BEZ GRANIC w składzie: Katarzyna Rymaszewska (3b), Monika Gulewicz (1c), Kinga Iwan (2c), Małgorzata Kasperska (1e), Lidia Mierzyńska (1d), Natalia Oliasz (1d), Kamil Ochota (1e), Paweł Skibiński (2d) pod kierunkiem pani Kamili Winkler działa w naszej szkole od września 2012.

Za przedstawienie pod tytułem „Coś” (na podstawie „Historii pewnego przedmiotu” A. i A. Wojtyszków, w reżyserii opiekunki grupy) gimnazjaliści otrzymali wyróżnienie na XX Przeglądzie Dziecięcej Twórczości Teatralnej „O pióro Koszałka Opałka” zorganizowanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Młodzi aktorzy wzięli również udział w Lubuskiej Gali Teatralnej PRO ARTE 2013.

Rada artystyczna przyznała zespołowi tytuł laureata, a także wyróżniła za kreacje aktorskie „chłopca ze sprężynką” - Pawła Skibińskiego (2d) i „chłopca z kierownicą” - Kamila Ochotę (1e). Nagrody ufundowali organizatorzy, czyli przez Międzyrzecki Ośrodek Kultury oraz Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 
01p 
01 02
01 01
01 02
02 02
01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 TEATR BEZ GRANIC laureatem finału wojewódzkiego Lubuskiej Gali Teatralnej