„WIEM, ŻE MOGĘ...”

01p

31 maja br. w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze odbyło się spotkanie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z naszego województwa. W trakcie uroczystości zorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka rozstrzygnięto dwa konkursy - plastyczny oraz poetycki.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów XVII-ej edycji Konkursu Poetyckiego „Wiem, że mogę...” znalazły się cztery młode poetki z Gimnazjum nr 7: Weronika Łada (3b), Amanda Jabłońska (2a), Aleksandra Drapikowska (2a), Klaudia Papińska (2e).

Rozdanie pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych umilił występ zespołu muzycznego. Można też było obejrzeć pokonkursową wystawę pn. „Dbam o piękno mego domu - Ziemi”.

Wiersze docenione przez profesjonalne jury - znanych twórców lubuskich, powstały podczas warsztatów prowadzonych przez panią Magdalenę Wojtyłę.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy kolejnych sukcesów na niwie literackiej.

01 01
01 01
01 01
02p 02p 02p 02p

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 „WIEM, ŻE MOGĘ...”