Szkolna drużyna ratownicza odnosi sukcesy.

Kolejny raz nasi uczniowie pokazali swoje umiejętności ratowania poszkodowanych. 10.06.2013 r. w Gimnazjum nr 3 przy ul. Kingi w Zielonej Górze odbył się Konkurs Wiedzy i Umiejętności Przedmedycznych przygotowany w ramach miejskiego programu profilaktyki „SŁONECZNIEJ” pod patronatem Uniwersytetu Zielonogórskiego, Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Fundacji „Bezpieczne Miasto”.

Do rywalizacji stanęli uczniowie z zielonogórskich gimnazjów. Musieli oni wykazać się nie tylko wiedzą i pomysłowością w rozwiązywaniu zadań teoretycznych, ale także praktycznymi umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy.

Nasza drużyna zajęła I miejsce. Jej członkowie otrzymali cenne nagrody i dyplomy, które wręczyły pani Bogusława Breitkopf - główny organizator konkursu, oraz pani Elżbieta Terajewicz dyrektor Gimnazjum nr 3.

Gratulujemy wszystkim drużynom wspaniałej rywalizacji.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Szkolna drużyna ratownicza odnosi sukcesy.