XI Wiosenny Konkurs Ortograficzny

k ortW tegorocznym konkursie ortograficznym, zorganizowanym po raz kolejny przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze, uczniowie zmagali się z dyktandem, którego hasłem przewodnim była rodzina. Tekst dyktanda pochodził z młodzieżowej powieści J. Fabickiej „Szalone życie Rudolfa”. Uroczyste wręczenie nagród i nadanie tytułów Mistrzów Ortografii 2014 miało miejsce 10 kwietnia o godz. 18.00 w Bibliotece Bromby i Przyjaciół. Wśród laureatów w kategorii gimnazja znalazła się nasza uczennica Hanna Maruchniak z klasy 2B, która, nie popełniając ani jednego błędu ortograficznego i interpunkcyjnego, zasługuje na miano prawdziwej Mistrzyni Ortografii.

Wszystkim uczestnikom biorącym udział zarówno w eliminacjach szkolnych, jak i w wielkim finale dziękujemy za chęć i wolę zgłębiania tajników ortografii, zapraszamy też do kolejnych zmagań za rok. Hani składamy WIELKIE GRATULACJE i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół przedmiotowy języka polskiego

02 03
01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 XI Wiosenny Konkurs Ortograficzny