Niezwykła wizyta – aktorka "Kamieni na szaniec" w Gimnazjum nr 7!

p01

W poniedziałek (14.04) gościliśmy w naszej szkole niezwykłą osobę. Z inicjatywy naszych uczennic –Sylwii Nowak i Karoliny Hejduk oraz nauczycielki języka polskiego, Pani Pauliny Ćwik, swoją obecnością zaszczyciła nas aktorka, odtwórczyni roli Hali w filmie "Kamienie na szaniec" Sandra Staniszewska. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: 3b, 2a, 2d oraz 2e. Gość odpowiadał na pytania gimnazjalistów, które dot. m.in. kariery zawodowej aktorki, pracy na planie „Kamieni na szaniec”, wyzwań i marzeń aktorskich. Wizycie towarzyszyła niezwykle przyjemna i swobodna atmosfera, gdyż Pani Sandra okazała się osobą bardzo otwartą, kontaktową i bezpośrednią. Uczniowie dowiedzieli się też, że nigdy nie należy rezygnować z marzeń i za wszelka cenę dążyć do ich realizacji. Tylko taka postawa, upór i samozaparcie są gwarantem osiągnięcia życiowego sukcesu. Po spotkaniu można było otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Warto wspomnieć, że aktorka jest rodowitą zielonogórzanką, byłą uczennicą LO3, a także absolwentką PWST w Krakowie. Rolę w ekranizacji powieści Aleksandra Kamińskiego otrzymała w drodze castingu. Niektórzy znają ją z roli w serialu „M jak miłość”, gdzie grała dziewczynę Pawła Zduńskiego.

02 02
02 02
06 p02

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Niezwykła wizyta – aktorka "Kamieni na szaniec" w Gimnazjum nr 7!