Turniej Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów "Wiedza o zawodach"

p019 maja br. odbyła się IV edycja międzygimnazjalnego konkursu „Das Berufe-Quiz”- Turniej Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów „Wiedza o zawodach”. Konkurs jak co roku został przygotowany przez nauczycieli j. niemieckiego w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów. W tym roku uczniowie zmierzyli się ze słownictwem z zakresu:

• technik organizacji usług gastronomicznych (gastronomia, hotelarstwo)
  • dietetyk ( gastronomia)
  • mechanik pojazdów samochodowych ( motoryzacja)
  • technik usług fryzjerskich (fryzjerstwo, kosmetyka)
  • fotograf (informatyka, multimedia)

Nasze gimnazjum reprezentowały dwa zespoły. Jesteśmy dumni, ponieważ oba znalazły się się wśród najlepszych czterech. Zespół pierwszy: Magdalena Dziasek 3B, Felicja Owieczko 3C, Paweł Skibiński 3D zajął II miejsce oraz zespół drugi: Natalia Puciłowska 3F, Sergiusz Opaliński, 3E Marcelina Kasperka 3F zdobył miejsce IV.

Wielkie gratulacje!

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Turniej Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów "Wiedza o zawodach"